SonTakip

Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı açıklandı

Polyphony Digital tarafından uzun zamandır geliştirilen Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı ve ön siparişe açılan sürümleri Sony tarafından …

Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı açıklandı

Polyphony Digital tarafından uzun zamandır geliştirilen Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı ve ön siparişe açılan sürümleri Sony tarafından yayınlandı. Oyunu en son 11 Haziran 2020 günü, PlayStation’ın YouTube kanalındaki PS5: The Future of Gaming yayınında yapım için bir hazırladığı bir fragmanda görmüştük.

Sony tarafından paylaşılan oyun içi görsellerden anladığımız kadarıyla yüksek çözünürlükteki grafikleri ve oyun içi dinamikleriyle Polyphony elinden gelenin en iyisini yapmayı başarmış. Araç modellemeleri bir yana yeni haritalar, pistler ve oyun motorunun geliştirilmesiyle birlikte Gran Turismo 7 bir üst seviyeye çıkartılmış.

İşte ön siparişe açılan Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı

Bugün itibariyle oyunun satış ve tanıtım sayfası aktif hale geldi. Sitesinde açıklanan bilgilere göre oyunun PS4 ve PS5 için 3 farklı sürümü bulunuyor. İşte Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatları ve sürümleri:

  • Gran Turismo 7 Standart Edition PS4 – 599,00 TL
  • Gran Turismo 7 Standart Edition PS4/PS5 – 699,00 TL
  • Gran Turismo 7 Dijital Deluxe Edition – 869,00 TL

Gran Turismo 7 ne zaman çıkacak?

Oyun bugün itibariyle ön siparişeaçılmış durumda ve beklenen çıkış tarihi Sony tarafından yapılan açıklamaya göre 4 Mart 2022 olacak. Daha önce de açıklandığı üzere oyun yalnızca PS4 ve PS5 konsolları için erişilebilir olacak.

Sony oyunun ön sipariş sayfasında kullanıcılarına ufak bir jest yaptığını duyurdu. Eğer Gran Turismo 7nin PS4 versiyonunu alırsanız ileri bir tarihte PS5’e geçtiğinizde Sony sizlere ücretsiz bir yükseltme hakkı tanıyacak. Yani tekrar bir PS5 sürümü almanıza gerek kalmadan oyununuzu yeni konsolunuzda da oynayabileceksiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası