SonTakip

PlayStation 5 SSD fiyatı sızdırıldı

Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X birkaç hafta içerisinde satışa sunulacak. Bu sebepten dolayı birçok teknoloji mağazası oyun konsolları …

PlayStation 5 SSD fiyatı sızdırıldı

Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X birkaç hafta içerisinde satışa sunulacak. Bu sebepten dolayı birçok teknoloji mağazası oyun konsolları için hazırlık yapmaya başladı. Bir Walmart şubesinde PlayStation 5 SSD fiyatı sızdırıldı.

PlayStation 5, SSD fiyatı ile gündemde

Tüm dünyada merakla beklenen PlayStation 5 ve Xbox Series X ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Teknoloji marketleri ve perakende satış siteleri yeni nesil konsollar için kontrolcü, oyun ve diğer aksesuarları yavaş yavaş listelemeye başladı.

PlayStation 5 için geliştirilen oyunların yüksek boyutlu olacağı ve işletim sisteminin kaplayacağı alan düşünüldüğünde harici SSD almadan uzun süre idare etmek zor olacaktır. Daha fazla alana sahip olmak isteyen oyuncular 500 GB PlayStation SSD modeli için 115 dolar ödeyecek.

Henüz ne Sony ne de Walmart tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Ancak 1 TB Xbox Series X SSD modelinin 219 dolar olarak açıklandığı düşünüldüğünde bazı analistler sızdırılan fiyatın doğru olabileceğini belirtiyor.

250 GB yer kaplayan Call of Duty: Modern Warfare ve benzeri oyunlar düşünüldüğünde 500 GB depolama alanının hızlı bir şekilde dolacağı aşikar. Bu yüzden konsol oyuncularının daha fazla para harcayarak 1 TB veya üstü SSD seçeneklerini değerlendirmesi işten bile değil.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası