Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Otonom Tesla Model 3 kazaya sebep oldu

  • 16 Mayıs 2019
  • 51 kez görüntülendi.
Otonom Tesla Model 3 kazaya sebep oldu

50 yaşındaki Tesla Model 3 sahibi Floridalı, 1 Mart’ta kamyona çarptı. Ardından kazayı incelemeye alan Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu, perşembe günü yayınladığı bir rapor ile birlikte otopilot hakkında bazı sorunları ortaya çıkardı. Rapora göre otonom Tesla Model 3, kazadan önce manevra yapamadı ve araca çarptı. Tesla kaza hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Otonom Tesla’da tuhaf video kaydı!

Yetişkin içeriği yapımcısı şirket, kendi kendine giden otonom Tesla Model 3’ün içinde bir yetişkin içeriği çekti. Konsept oldukça sevildi!

Otonom Tesla kaza sayısı artıyor

Dördüncü kere ölümcül bir kazaya sebebiyet veren Tesla’nın son kazası da ölümcül ve doktorlar tarafından henüz bir açıklama yapılmış değil. Ancak ilk olarak Mayıs 2016‘da kazaya sebebiyet veren Tesla kaza sayısı her geçen gün artıyor. Bu yüzden otonom araç teknolojileri, en azından şimdilik son tüketiciye sunulmamalı.

Konu ile ilgili Tesla’dan henüz bir açıklama gelmedi. Fakat yakın zamanda gelmesi tahmin ediliyor. Çünkü bu kazalardaki sorumluluğun büyük kısmı Tesla’ya ait.

https://shiftdelete.net/otonom-tesla-model-3-kazaya-sebep-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri