Nintendo, Switch için yeni oyunlarını duyurdu

Konsol savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Xbox ve PlayStation cephesi dokuzuncu nesil ürünleriyle rekabet ederken, yarışa geriden başlayıp …

Nintendo, Switch için yeni oyunlarını duyurdu

Konsol savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Xbox ve PlayStation cephesi dokuzuncu nesil ürünleriyle rekabet ederken, yarışa geriden başlayıp Microsoft’u geride bırakan Nintendo ise Switch sayesinde rekor üstüne rekor kırıyor. Başarısının sırrının özel oyunlardan kaynaklandığının farkında olan şirket, son olarak düzenlediği özel bir etkinlikte yeni oyunlarını tanıttı.

Nintendo Switch için yeni oyunlar duyuruldu

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Hyrule’nin uçsuz bucaksız topraklarına ek olarak, Legend of Zelda serisinin en yeni oyunu sizi gökyüzüne ve bunun ötesine geçen geniş bir dünyaya götürecek. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, 12 Mayıs 2023’te Nintendo Switch için çıktığında Link’in heyecan dolu bu yeni macerasına katılın.

Fire Emblem Engage

Fell Dragon’a karşı yapılan savaşta, dört krallık bu büyük kötülüğü ortadan kaldırmak ve mühürlemek için diğer dünyalardan kahramanlarla birlikte çalıştı. Bin yıl sonra bu mühür zayıfladı ve Fell Dragon yeniden uyanmak üzere. Divine dragon olarak, dünyaya dağılmış Emblem yüzüklerini toplayın ve Elyos Kıtasına barışı getirin,kaderinizi karşılamak için zengin stratejileri ve sağlam kişiselleştirmeleri kullanın.

Marth ve Celica gibi geçmiş Fire Emblem oyunlarından efsanevi kahramanları çağırın ve onlarla birlikte savaşın ve bu yeni hikayede güçlerini kendinize katın. Sıra tabanlı strateji oyunu olarak bilinen Fire Emblem serisi, stratejinizi dikkatlice oluşturmak için özelleştirebileceğiniz ve etkileşime geçebileceğiniz yeni karakterler ile geri dönüyor. Fire Emblem Engage, 20 Ocak 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe

Efsane wii oyunu geri dönüyor, hem de daha fazlasıyla. Bir gün, gizemli bir uzay gemisi Planet Popstar’a iniş yapar. Kirby ve arkadaşları, gizemli Magolor’a yardım etmek için büyüleyici bir maceraya atılırlar.Kirby belirli düşmanları içine çektiğinde çok çeşitli kopyalama yeteneklerine erişim kazanabilecek. Yerel multiplayer ile aynı konsol üzerinde 4 oyuncu birlikte bu maceraya atılabilir, herkes favori kopyalama yeteneklerini kullanırken aynı anda Kirby olarak da oynayabilir.

Ayrıca eski seriden geri dönen Samurai Kirby ve seriye yeni dahil edilen Magolor’s Tome Trackers dahil olmak üzere oynanabilecek mini oyun koleksiyonu da mevcut. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe 24 Şubat 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

Pikmin 4

Pikmin serisinin yeni oyunun tanıtım videosunda Tranquil park ve uyuklayan Bulborb görülüyor, fakat burada bir eksik var…Pikmin! Nerede olabilirler ? Nintendo Switch için çıkacak olan bu yeni oyun hakkında daha fazla ayrıntı, 2023 lansmanından önce açıklanacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası