SonTakip

NBA 2K21’de yükleme ekranları boş kalmayacak!

Bir çoğumuzu mobil oyunlarda reklam görmeye alışığızdır. Çok sık olmadığı sürece bu durum bizi pek rahatsız etmez çünkü geliştiricilerin en temel …

NBA 2K21’de yükleme ekranları boş kalmayacak!

Bir çoğumuzu mobil oyunlarda reklam görmeye alışığızdır. Çok sık olmadığı sürece bu durum bizi pek rahatsız etmez çünkü geliştiricilerin en temel para kazanma yöntemlerinden birisi de bu reklamlardır. Peki satın aldığınız bir oyunda reklam görmek size neler hissettirirdi ?

NBA 2K21’in yükleme ekranlarında reklam gösterilecek

NBA 2K21‘in yükleme ekranları boş kalmayacak, yükleme boyunca size reklam gösterilecek ve bu reklamlar atlanabilir olmayacak. Stevivor, Oculus Quest 2 reklamlarının oyun içerisinde yükleme ekranlarında gösterildiğini bildirdi.

Normalde NBA 2K21‘de maçlar yüklenirken oyuncu dizilimlerini düzenlemenize izin verir, fakat reklam bitene kadar bu düzenleme işleminizi de yapamıyorsunuz. Reklamlar mevcut nesil konsollarda bulunuyor, henüz yeni nesil konsollardaki NBA 2K21‘de bu reklamların olup olmayacağı bilinmiyor.

Bu reklamlar kısa sürede yeni bir tartışma başlattı, oyuncular satın adlıkları bir oyunda reklam görmek istemiyor ve üstelik 2K daha önce UFC 4‘te de böyle bir girişimde bulunmuş. Oyunun hayranlarından gelen tepkiler üzerine UFC 4‘te bu reklamlar kaldırılmış.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası