SonTakip

MY.GAMES’ten Türkiye’ye Warface yatırımı: İlk sunucu açıldı

Oyun endüstrisi adına Türkiye’ye yeni bir yatırım daha geliyor. MY.GAMES, Warface için Türkiye sunucusu açıldığını duyurdu. Oyunun geliştiricisi …

MY.GAMES’ten Türkiye’ye Warface yatırımı: İlk sunucu açıldı

Oyun endüstrisi adına Türkiye’ye yeni bir yatırım daha geliyor. MY.GAMES, Warface için Türkiye sunucusu açıldığını duyurdu. Oyunun geliştiricisi, ilk sunucuyu İstanbul‘a kurdu. Böylece oyuncular, çevrim içi performans ve bekleme sürelerinde olumlu etkiler görecek.

Diğer yandan Warface’in oynaması ücretsiz olduğunu da belirtmekte fayda var.

Warface, Türkçe dil desteği ve dublaj ile Türkiye’deki oyuncuların karşısına çıkıyor

MY.GAMES, Warface’i Türkiye’deki oyuncular için de cazip kılıyor. Oyun, Türkçe dil ve dublaj desteğine sahip olacak. Aynı zamanda İstanbul’da yer alan sunucuyu da göz önüne aldığımızda, oyun Türkiye’deki kullanıcılara iyi bir deneyim sunacak.

Diğer yandan Warface için Türkiye sunucusu yatırımı ile birlikte birçok platformda yer almasıyla da dikkat çekiyor. 2013’te piyasaya çıkan oyun; PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS5 ve Xbox Series X/S aracılığıyla oynanabiliyor. Ancak Nintendo Switch kullanıcıları, oyunu geriye dönük uyumluluk ile kullanabiliyor.

Warface’in silah envanteri dikkat çekiyor

FPS oyunlarında, kullanıcıların önemsediği noktalardan biri de silah çeşitliliği oluyor. Warface içerisinde de 400’den fazla gerçekçi silah mevcut. Ayrıca oyuncular bu silahların görünümünü de kişiselleştirebiliyor.

Aynı zamanda oyun, rakiplerinde olduğu gibi, mevsimsel güncellemeler ile yeni haritalar, yeni bölümler ve benzeri çeşitli yenilikler ile kullanıcı karşısına çıkacak. Üstelik bunlar, oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası