M2 Ultra çipli Mac Studio ön inceleme!

WWDC23 etkinliği kapsamında, Apple’ın en güçlü işlemcileriyle donatılmış M2 Ultra çipli Mac Studio ön inceleme sizlerle.

M2 Ultra çipli Mac Studio ön inceleme!

Apple’ın düzenlediği WWDC23 etkinliği kapsamında, merakla beklenen yeni Mac Studio modelleri tanıtıldı. Yeni modeller, Apple’ın en güçlü işlemcileriyle donatılmış olarak karşımıza çıkıyor. M2 Ultra çipli Mac Studio ön inceleme sizlerle.

M2 Ultra çipli Mac Studio ön inceleme!

Yeni Mac Studio modellerinin en etkileyici özelliği, üstün performans sunmaları oldu. Apple, kullanıcılara M2 Max ve M2 Ultra işlemcileri seçme imkanı sunarak bu modellerde en güçlü işlemcileri kullanıyor.

M2 Max ve M2 Ultra işlemcileriyle donatılmış olan yeni Mac Studio modelleri, olağanüstü bir performans sunuyor. Önceki nesillere göre %40’a kadar verimlilik artışı sağlayan bu cihazlar, geliştiriciler, içerik üreticileri ve diğer uzmanlar için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Yeni modeller, 1999 ABD dolarından başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Türkiye’de ise başlangıç fiyatı 57,999 Türk Lirası olarak belirlendi. Bu fiyatın, profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak bir cihaz için uygun olduğu düşünülüyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası