SonTakip

Işın İzleme ile gelecek olan oyunlar: Ekim ve Kasım

Işın izleme (Ray Tracing) teknolojisi ile birlikte, hem yüksek bütçeli hem de bağımsız oyunlarda heyecan verici görsel gelişimler sağlıyor. RT …

Işın İzleme ile gelecek olan oyunlar: Ekim ve Kasım

Işın izleme (Ray Tracing) teknolojisi ile birlikte, hem yüksek bütçeli hem de bağımsız oyunlarda heyecan verici görsel gelişimler sağlıyor. RT ile birlikte daha önceden geliştiricilerin yaptığı yansıma ve ışık hesaplamalarını, artık ekran kartlarının içerisinde bulunan bir bölüm yapıyor.

Bu yıl sonuna kadar Işın izleme desteği ile gelecek oyunlar

Watch Dogs: Legion

Ubisoft’un geliştirdiği açık dünya aksiyon oyunu olan Watch Dogs: Legion RT teknolojisini destekleyen bir oyun olarak 29 Ekim‘de karşımıza çıkacak. Oyun Londra sokaklarındaki yüzlerce yansımayla oyunculara güzel anlar yaşatacak. Legion’da Londra sokaklarındaki herhangi bir NPC ile oynayabileceğiz ve ekibiniz için sürekli yeni karakterler arayışı içerisinde olacaksınız.

Call of Duty: Black Ops – Cold War 

Call of Duty tüm zamanların en çok beğenilen oyun serilerinden birisidir. Bu yıl, ikonik Black Ops serisine bir yenisi katılıyor. Bizleri 1980’lerin başındaki Soğuk Savaş’ın değişken jeopolitik noktalarına götürecek olan Cold War, 13 Kasım‘da Işın izleme teknolojisi ile oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca Cold War, Nvidia’nın sunduğu tüm teknolojileri sonuna kadar kullanıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası