SonTakip

iPhone 7 Seri Üretimi Başlandı

iPhone 7 hakkındaki haberler hızla artıyor. Firma, etkinliğe daha aylar kala seri üretime başladı. İşte iPhone 7 seri üretimine dair detaylar…

iPhone 7 Seri Üretimi Başlandı

Apple’ın son amiral gemisi olan iPhone 7, bekleyenlerini sevindirecek bir haberle gündeme geldi. Cihazın 4.7 inçlik modeli Pegatron’da seri üretimine başlandı.

Daha önce iPhone 7’nin 256 GB depolama alanı, çift SIM kart desteği, çift lensli kamera gibi özelliklerinin olacağına dair haberler de yapmıştık. İşte o haberlerden biri:

Henüz “seri” değil

Twitter’da sızıntı haberlerle ünlü OnLeaks hesabından alınan bilgilere göre 4.7 inçlik iPhone 7 modelinin seri üretimi yavaştan başladı. “Yavaştan” diyoruz çünkü işlem artarak devam edecek. Apple’ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinliğe daha zaman olduğundan, şimdilik üretim tam manada “seri” değil.

Mass production of 4.7″ #iPhone7 has slowly started at Pegatron factory (where the 5.5″ model won’t be assembled) pic.twitter.com/nZkcF19Gqs

– OnLeaks (@OnLeaks) 18 Haziran 2016

Büyüğü farklı fabrikada

“Peki ya 5.5 inçlik model?” şeklinde bir soru gelebilir. İki model aynı bantta üretilmeyecek olduğundan, Apple henüz bu modelin üretimine başlamadı. iPhone 7 Pro olacak olan 5.5 inçlik model, Pegatron bandında üretilmeyecek. Bu bilgiler, iPhone 7 Pro’nun başka bir fabrikada üretileceğini gösterse de, şimdilik nerede üretileceği bilinmiyor.

 

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/iphone-7-seri-uretimi-baslandi-72625

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası