iPhone 11 Pro Max gece modu ortalığı karıştırdı

  • 13 Eylül 2019
  • 58 kez görüntülendi.
iPhone 11 Pro Max gece modu ortalığı karıştırdı

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max üç arka kamera ile rakiplerine meydan okurken aynı zamanda Huawei, OnePlus ve Samsung gibi markalarda uzun süredir bulunan gece modu özelliği ile geliyor.

Diğer telefonlar ile benzer şekilde iPhone 11 serisinin gece modu özelliği, farklı pozlama seviyelerinde birden fazla fotoğraf çekiyor ve kullanıcıya en iyi fotoğrafı sunmak için bunları birleştiriyor.

iPhone 11 Pro ve Pro Max’ın RAM’i yanlış çıktı!

iPhone 11 Pro RAM kapasitesi yanlış çıktı. Apple’ın üç arka kameralı ilk telefonları iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max maalesef beklenilenin aksine 6 GB RAM ile gelmiyor.

iPhone 11 Pro Max gece modu ile iPhone X karşı karşıya!

Dün Twitter’da paylaşılan iki görsel kısa süre içerisinde büyük bir tartışma konusuna dönüştü. İlk dijital süper model olarak tanınan Kanadalı Coco Rocha, iPhone 11 Pro Max ve iPhone X ile çekildiğini iddia ettiği iki fotoğraf paylaştı.

İlk fotoğrafta iPhone 11 Pro Max’ın düşük ışık koşullarında üst seviye bir performans sergilediği görülüyor. Ancak, aynı fotoğrafın iPhone X ile çekilen haline baktığımızda iç karartacak kadar kötü olduğunu görüyoruz.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ön inceleme

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ön inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda Apple’ın en yeni iPhone modellerine yakından bakıyoruz…

Tartışma tam bu noktada başlıyor. Bazı kullanıcılar iki cihaz arasındaki farkın gerçekten bu seviyede olduğunu savunuyor. Ancak, bazı kullanıcılar ise iPhone X’in düşük ışık performansının bu kadar kötü olmadığını belirtiyor. Odaklama noktası değiştirilerek bilinçli olarak böyle bir fotoğrafın ortaya çıkarıldığını savunuyor.

Yani, bu paylaşımı Apple tarafından yapılan reklam çalışmalarının bir parçası olarak görüyorlar. iPhone 11 Pro Max gece modu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? iPhone X ile 11 Pro Max arasında gerçekten bu kadar fark bekliyor musunuz?

Don’t ask me how but I got my hands on the new iPhone 11 tonight! 🤫 Swipe through to see the difference between the 11 and the X in low light. 👀#notsponsored #butapplecansponsorme #callmypeople #timapple #iphone11promax #iphoneevent #iphone11 pic.twitter.com/wZHn6ugRQv

— Coco Rocha (@cocorocha) September 12, 2019

https://shiftdelete.net/iphone-11-pro-max-gece-modu-ortaligi-karistirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası