SonTakip

iPad için Microsoft Office kullanımı kolaylaşıyor

iPad için Microsoft Office artık birleşik bir görüm içinde Word, PowerPoint, Excel ve OneNote’u içeren tek bir uygulama olacak. Şubat 2020’deki …

iPad için Microsoft Office kullanımı kolaylaşıyor

iPad için Microsoft Office artık birleşik bir görüm içinde Word, PowerPoint, Excel ve OneNote’u içeren tek bir uygulama olacak.

Şubat 2020’deki iPhone sürümünün ardından Microsoft, Office’in iPad sürümünü tek ve birleşik bir uygulama olacak şekilde güncelledi. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar tek bir başlangıç ekranından Word, Excel veya diğer belgeleri oluşturmayı seçebilecek.

Microsoft güncellemeyi App Store’dan duyurdu

Microsoft, App Store‘da yaptığı duyuru ile yeni güncellemeyi duyurdu. “Office artık iPad’de mevcut” başlığı ile birleşik uygulamayı tanıtan şirket, “Bildiğiniz Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını iPadOS için optimize edilmiş tek bir uygulamada birleştiriyoruz” notunu paylaştı.

iPad için Microsoft Office’i indirmek ücretsiz, ancak Office 365‘in paylaşım veya işbirliği özelliklerini kullanmak için kullanıcıların bir abonelik oluşturması gerekiyor. Bu bağlamda iPad için yeni Office uygulaması 6.99 dolardan başlayan çeşitli bonelik seçeneklerine sahip.

Ek olarak Word, Excel ve PowerPoint şu anda App Store‘da bağımsız iPad uygulamaları olarak kullanılmaya devam ediyor. Microsoft’un bu uygulamaları kaldırıp kaldırmayacağı ise belli değil.

Birleşik sürüm ile birlikte iPad kullanıcıları, tek bir dokunuşla herhangi bir Office uygulamasına giriş yapabilecek. Ayrıca kullanıcılar uygulamalara ait ortak bir giriş ekranından son belgelere erişim sağlayabilecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası