SonTakip

iOS için WhatsApp güncellendi! İşte yenilikler

iOS için WhatsApp uygulaması bugün 2.21.71 sürümü ile güncellendi. Yeni yazılım güncellemesinde kullanıcılara bir dizi özellik sunulurken …

iOS için WhatsApp güncellendi! İşte yenilikler

iOS için WhatsApp uygulaması bugün 2.21.71 sürümü ile güncellendi. Yeni yazılım güncellemesinde kullanıcılara bir dizi özellik sunulurken; gruplara gelen kaybolan mesajlar özelliği ve medya görüntülemelerinde yapılan dikkat çekici iyileştirmeler öne çıktı.

WhatsApp’ın kaybolan mesajlar özelliği gruplara geldi

Kaybolan mesajlar” özelliğinin açık olduğu gruplara gönderilen medya ve mesajlar 7 gün sonra kaybolur. WhatsApp, gönderilen medyanın ve mesajların kaydedildikleri cihazlardan kaybolmayacağını belirtiyor. Bir mesaj ve medya başka birine iletildiğinde, favorilere eklendiğinde veya kaydedildiğinde kaybolmayacak. Bu özellik daha önce tanıtıldı ve yeni güncelleme ile hem kişilere hem de grup sohbetlerine uygulanabilecek.

WhatsApp bir diğer yeniliğinde ise gönderilen medyanın ve mesajların kaydedildikleri cihazlardan kaybolmayacağını belirtiyor. Bir mesaj ve medya başka birine iletildiğinde, favorilere eklendiğinde veya kaydedildiğinde kaybolmayacak. Bu özellik daha önce tanıtıldı ve yeni güncelleme ile hem kişilere hem de grup sohbetlerine uygulanabilecek.

Güncelleme öncesinde arkadaşınıza ya da bir gruba medya gönderdiğinizde kare şeklinde oluyordu. WhatsApp bir nevi medyayı sohbete göre sınırlandırıyordu. Yeni güncelleme ile birlikte gönderilen medya kare şeklinde değil neredeyse tam boyutuyla görünüyor. Bu özellik sayesinde medyaya dokunmadan sohbet içerisinden rahatça görüntüleyebiliyorsunuz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası