SonTakip

iOS 14.7 ve iOS 14.7 Beta 5 çıktı!

Apple, iOS 14’ün yeni sürümlerini bugün itibariyle kullanıcılarına sundu. Geliştiriciler için iOS 14.7 Beta 5 sürümünü yayınlayan üretici …

iOS 14.7 ve iOS 14.7 Beta 5 çıktı!

Apple, iOS 14’ün yeni sürümlerini bugün itibariyle kullanıcılarına sundu. Geliştiriciler için iOS 14.7 Beta 5 sürümünü yayınlayan üretici, genel kullanıcılar içinde iOS 14.7 kararlı güncellemesini piyasaya sürdü. Bunun yanı sıra macOS 11.5, watchOS 7.6 ve tvOS 14.7’inin de beşinci beta sürümleri artık mevcut.

iOS 14.7 genel sürümü ve beşinci beta güncellemesi yayınlandı

Normal şartlarda Apple’ın bugün iOS 15’in üçüncü betasını piyasaya sürmesi bekleniyordu. Ancak şirket farklı bir strateji yaparak iOS 14.7 ve bunun beşinci betasını yayınladı.

iOS 14.7’nin güncelleme notlarında çok fazla değişiklik görünmüyor. Ancak bu güncelleme sonrasında kullanıcılar; iPhone, iPad ve Mac’teki Home uygulamasını kullanarak HomePod’da zamanlayıcı ayarlayabilecekler.

watchOS 7.6, macOS 11.5 ve tvOS 14.7 Beta 5 güncellemeleri de yayınlandı

Apple her zaman olduğu gibi akıllı telefon dışındaki diğer ürünlerinde beta sürümlerini aynı anda yayınladı. iOS 14.7’ye ek olarak; watchOS 7.6, macOS 11.5 ve tvOS 14.7 Beta 5 güncellemeleri de indirilebilir.

Sizlerde birer geliştirici iseniz; Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneklerine giderek yeni sürümü cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Ancak güncelleme OTA ile dağıtıldığı için yayınlanma süreleri ülkelere göre farklılıklar gösterebilir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası