iOS 13.2 Beta 4 yayınlandı! İşte değişiklikler

  • 24 Ekim 2019
  • 127 kez görüntülendi.
iOS 13.2 Beta 4 yayınlandı! İşte değişiklikler

iOS 13 sürümünde tespit edilen sorunlar ve eksik özellikler nedeniyle Apple’ın iOS 13.1’i yayınlamasının üzerinden bir ay geçti. Bunun üzerine üç güncelleme daha yayınlayan Apple, aynı zamanda iOS 13.2 için çalışmalara devam ediyor.

iOS 13.2 sürümünün kullanıcılara ne zaman sunulacağı şu anda bilinmezliğini koruyor. Ancak, teknoloji devi geçtiğimiz hafta yayınladığı iOS 13.2 Beta 3 sürümünün ardından bu kez iOS 13.2 Beta 4‘ü geliştiricilerin kullanıma sundu.

iOS 13.1.3 ile birlikte yeni bir sorun daha ortaya çıktı

Son olarak yayınlanan iOS 13.1.3 güncellemesi yeni bir sorunla gündeme geldi. Şimdilerde iOS 13.1.3 AirDrop sorunu ile gündemde. Apple ne önerdi?

iOS 13.2 Beta 4 çıktı! İşte yenilikler

iOS 13.2 Beta 4 sürümünün güncelleme notlarında hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri dışında başka bir detay bulunmuyor. Bu kapsamda iOS 13.2 Beta 4 ile sunulan büyük bir yenilik olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Beta güncellemelerine erişebilmek için yıllardır olduğu gibi cihazınızın UDID kaydının yapılmış olması gerekiyor. Bir diğer seçenek ise internet üzerinde rahatça bulabileceğiniz geliştirici profillerini cihazınıza yüklemek.

Temmuz ayında gözler önüne serilen 60’ın üzerinde emoji, iOS 13.2 ile kullanıcılara sunulaca. Ek olarak yüz emojileri gibi farklı renklerden oluşan tek emojilerde tercih yapmayı sağlayan emoji seçicisi yenilendi.

Uygulama ekranında artık herhangi  bir uygulamaya basılı tuttuğunuzda doğrudan silme seçeneğine ulaşabiliyorsunuz. “Uygulamaları yeniden düzenle” seçeneği yerini korumaya devam ederken “Ana ekranı düzenle” olarak yeniden adlandırıldı.

Apple’ın iOS 13.2 sürümünde dikkat çeken bir diğer yenilik, Siri ve Dikte geçmişini silme seçeneğinin kullanıcılara sunulması oldu. Apple bu özelliğin sözünü uzun süre önce kullanıcılara vermişti.

https://shiftdelete.net/ios-13-2-beta-4-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası