SonTakip

iOS 11 hatası iPhone X reklamında göründü!

Apple, dün Face ID odaklı ilginç iPhone X reklamı yayınlamıştı. Bu reklamda iPhone X dışında uzun süredir çözülemeyen iOS 11 hatası da dikkat çekti.

iOS 11 hatası iPhone X reklamında göründü!

Apple, dün Face ID odaklı ilginç iPhone X reklamı yayınlamıştı. Bu reklamda iPhone X dışında uzun süredir çözülemeyen iOS 11 hatası da dikkat çekti.

iPhone X reklamında iOS 11 hatası göründü!

Yaklaşık 3 ay sonra iOS 12’yi tanıtacak olan Apple hâlâ iOS 11’in sorunlarını çözemedi. Kasım ayında 9to5Mac editörü Benjamin Mayo tarafından Apple’a bildirilen bir iOS 11 hatası dün yayınlanan iPhone X reklamına da yansıdı.

Apple’ın yeni iPhone X reklamı, Face ID ile telefonun kilidini açma yeteneklerini gösteriyor. Tüketiciyi yeni iPhone almaya ikna edebilecek bir reklam filminin sonunda iPhone X’un kilidi açılırken iOS 11’in bir hatası görünüyor.

Hata, bildirimin bir bölümünü kesiyor. Önce ilk mesajı sonra da mesaj kutusunu gösteriyor. Çünkü arka arkaya gelen bildirimlerin hızına yetişemiyor. Bu hata Apple’a bildirilmesine rağmen iOS 11.1 ve iOS 11.2’de çözülmedi. iOS 11.3’ün betalarında da devam ediyor.

Benjamin Mayo’nun reklamı izledikten sonra farkettiği hatanın Apple tarafından bir reklamda kullanılması ilginç bir durum. Apple’ın reklamlarının yayınlanmadan önce sıkı bir düzenleme sürecinden geçtiği biliniyor Ancak bu süreçte ekipten hiçkimse bu hatayı farketmemiş görünüyor.

Binlerce kişinin izlediği bu reklamdaki hata ile ilgili Apple’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. iOS 11 hatasını da içeren ilginç reklam filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/ios-11-hatasi-iphone-x-reklaminda-gorundu

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası