SonTakip

Huawei Watch GT 3’e beklenen güncelleme geldi!

Huawei Watch GT 3 kullanıcılarına sevindirici haber geldi. Akıllı saat ve bileklik piyasasında önemli işler başarmak isteyen şirket, yeni saati …

Huawei Watch GT 3’e beklenen güncelleme geldi!

Huawei Watch GT 3 kullanıcılarına sevindirici haber geldi. Akıllı saat ve bileklik piyasasında önemli işler başarmak isteyen şirket, yeni saati için bir güncelleme yayınladı. Cihazın işlevlerini artırmak isteyen firma, beklenen birkaç özelliğin müjdesini verdi.

Yavaş yavaş dağıtıma çıkan güncellemenin, ilk olarak sınırlı bölgelere sunulduğu öğrenildi. İlk gelen bilgilere göre Huawei, kısa süre içerisinde dünya geneline güncellemeyi dağıtacak.

Huawei Watch GT 3, mesaj yanıtlama özelliğine kavuşuyor

İspanya’daki kullanıcılara ulaştığı öğrenilen yeni güncelleme, 293 MB‘lık boyuta sahip. OTA üzerinden yayınlanan yeni sürüm, bir dizi değişiklik ve yenilik ile cihazlara sunuluyor. Performans iyileştirmeleri yapan Huawei, uzun zamandır beklenen bir özelliğin de önünü açıyor. Saatin işlevselliğini arttıran yenilik ile, kullanıcılar mesajlarını Watch GT 3 üzerinden yapabilecekler.

Özellik her ne kadar kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak olsa da, hemen sevinmemek gerek. Zira şu an için mesajlara yanıt verme eklentisi, daha önceden oluşturulmuş yanıtları kullanmanıza imkan sağlıyor. Yani klavye üzerinden mesaj yazmak yerine, belirlenmiş kalıpları kullanabileceksiniz. Eğer bunu tercih etmek istemezseniz de emoji kullanma imkanına da sahip olacaksınız. Belirtilen özellikler, Facebook Messenger, WhatsApp ve Telegram üzerinden kullanılabilecek. Şimdilik herhangi bir SMS detayı ortaya çıkmadı.

Akıllı saatin işlevselliğini arttıran Huawei, ses konusunda da yeniliklere gidiyor. Cihaz üzerinde bulunan fiziksel tuş ile kullanıcılar, bağlı oldukları müzik uygulaması üzerinden ses ayarlaması yapabilecekler. Bununla birlikte saat, Huawei Music uygulamasına daha iyi bir optimizasyon sunmak için bazı değişikliklere de yeni güncelleme ile sahip olacak.

Huawei Health üzerinden yayınlanan güncelleme, yavaş yavaş küresel çaptaki kullanıcılarına ulaşacak. İlk olarak İspanya’da yayınlanan sürüm, kullanıcı geri dönüşleri ile şekillenmesi bekleniyor. Her ihtimale karşı güncellemenin geleceği Huawei Health uygulamasının güncel olduğundan emin olunuz. Bakalım ülkemizdeki kullanıcılar, yeni sürüme ne zaman kavuşacaklar, bekleyip göreceğiz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası