SonTakip

Halo Infinite Multiplayer betası için tarih gözüktü

Halo Infinite için yayınlanan bir blog gönderisinde, oyunun çok oyunculu betası ve teknik önizlemesine yönelik detaylar paylaşılmış olabilir …

Halo Infinite Multiplayer betası için tarih gözüktü

Halo Infinite için yayınlanan bir blog gönderisinde, oyunun çok oyunculu betası ve teknik önizlemesine yönelik detaylar paylaşılmış olabilir. Geliştirici 343 Industries, betanın başlatılmaya çok yaşlığını ifade etti.

343 Industries tarafından yayınlanan gönderide, betanın başlatılmasına çok yaklaşıldığını ancak hala aşılması gereken bazı son engeller olduğunu söyledi. Bununla birlikte stüdyo, ilk beta testinin önümüzdeki hafta en kısa sürede başlayabileceğini belirtti.

Halo Infinite için canlı yayın yapılacak

Açıklamada, “Resmi olarak yola çıkmadan önce son adımları başarıyla attığımızdan emin olmamız gerekiyor. Bununla birlikte, ilk bot odaklı önizlememizin önümüzdeki hafta en kısa sürede gerçekleştirebileceğimizi söyleyebiliriz” denildi. Öte yandan stüdyo, teknik önizleme başlamadan önce bir canlı yayın yapılacağı açıklandı.

343’e göre, ilk dalga Halo Insider programına kaydolan yüz binlerce kişi dahil olacak. İşler iyi giderse de daha fazla insan dahil edilecek. Halo Infinite teknik betası için seçilenler, oyunun geliştiricileriyle birlikte oyunun eski bir versiyonunu deneyimleyecek. Bu sebeple oyuncuların bazı sıkıntılarla karşılaşması muhtemel bir ihtimal.

343 ayrıca, Halo Infinite’in çok oyunculu modu için Live Fire, Bazaar ve Recharge haritalarının yanı sıra silahlar ve daha fazlasını gösteren bir dizi ekran görüntüsü ve konsept çizimi yayınladı. Blog gönderisinde ayrıca, teknik önizlemenin test amacıyla yeni savaş geçişinin küçültülmüş bir versiyonuna nasıl sahip olacaklarını ve katılan herkese kozmetiklerde harcamak için bir miktar kredi verileceği de aktarıldı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası