SonTakip

Google TV’nin Android sürümü yenilendi

Google TV, Android sürümünde bir takım değişikliğe gidiyor. Dijital içerik uygulaması daha fazla akış sunabilmek için kullanıcı arayüzünü …

Google TV’nin Android sürümü yenilendi

Google TV, Android sürümünde bir takım değişikliğe gidiyor. Dijital içerik uygulaması daha fazla akış sunabilmek için kullanıcı arayüzünü yeniledi. Yenilenen uygulama artık akış alanında kullanıcılarına daha iyi içerik önerileri sunacak.

Uygulamadaki içeriklerin afişleri artık daha sinematik bir görünüm kazanacak. Ayrıca afişler yeni güncelleme ile birlikte 16:9 en boy oranında gösterilecek. Ek olarak artık her afişin altında programa ait puanlar görülebilecek.

Uygulamanın akış kütüphanesi genişliyor

Hatta filmleri ve şovları “en iyi Android telefonlarda” izlendi olarak işaretleyerek “Sizin İçin” sekmenizde önerilmesini sağlayabileceksiniz. Google yeni bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra ilgi alanlarına uygun içeriği bulmanıza yardımcı olmak için öneri sisteminde de iyileştirmelerde bulundu.

Uygulamanın güncellenmiş sürümü ayrıca kullanıcılara ilginç gelecek filmleri ve şovlar için daha fazla kişiselleştirilmiş öneri satırı gösterecek. Artık uygulamayı kullanan kullanıcılar Discovery+, Viki, Cartoon Network, PBS Kids ve Bloomberg’i de akış hizmetine ekledi.

Bunlara ek olarak YouTube TV, Philo ve fuboTV gibi canlı TV hizmetlerinden isteğe bağlı içeriğe erişim sağlayacak. “Hizmetleri Yönet” menüsü üzerinden bu işlevi gerçekleştirebileceğinizi belirtelim. Play Filmler ve TV olarak bilinen Google TV şu an ABD’deki kullanıcılarla sınırlı. Uygulamanın global olarak ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz merak konusu.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası