SonTakip

Google Fotoğraflar yenilendi! İşte tasarımı

Android veya iOS farketmeksizin, beğeni uygulamaların başında Google Fotoğraflar geliyor. Artık herkesin bildiği üzere fotoğraf ve videoları …

  Google Fotoğraflar yenilendi! İşte tasarımı

  Android veya iOS farketmeksizin, beğeni uygulamaların başında Google Fotoğraflar geliyor. Artık herkesin bildiği üzere fotoğraf ve videoları sınırsız bir şeklde yedekleme imkanı sunan bu uygulamayı rakiplerinden ayıran en büyük özellik, oldukça gelişmiş bir arama özelliğine sahip olması. Örneğin, araba kelimesini aradığınızda arşivinizdeki araba fotoğraflarını görebiliyorsunuz.

  Google Fotoğraflar tasarımı yenilendi

  Google’ın en iyi ürünlerinden birisi olarak görülen uygulama yeni bir tasarıma kavuştu. Fotoğraflar, Arama, Kütüphane olmak üzere uygulamanın alt kısmında artık üç ana sekme yer alıyor. Fotoğraflar sekmesi adından da anlaşılabileceği üzere fotoğraf ve videolarınız gözler önüne seriyor. Artık küçük resimler ve anılar bölümleri daha büyük bir görünüme kavuşurken, videolar otomatik oynatılıyor.

  Arama bölümü sadece fotoğrafları hızlıca bulmanıza yaramıyor, aynı zamanda harita üzerinde çektiğiniz konumları görmenizi sağlıyor. Albümler, sık kullanılanlar, arşivler ve çöp kutusu gibi diğer klasörler ise Kütüphane bölümünde yer alıyor. Ve daha birçok değişikliğe ev sahipliği yapan güncelleme dünya genelinde kullanıma sunuldu. Ancak, herkese ulaşması biraz zaman alacak.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası