SonTakip

Google Fotoğraflar uygulaması güncellendi!

Google, Android işletim sistemi için Fotoğraflar uygulamasını güncelledi. İşte güncelleme sonrasında Google Fotoğraflar ile sunulan yenilikler!

Google Fotoğraflar uygulaması güncellendi!

Google’ın Fotoğraflar uygulaması ile birlikte Android ve iOS kullanıcılarına çektikleri fotoğraf ve videoları yedeklemeleri için sınırsız alan sunması, uygulamanın kısa bir süre içerisinde popüler hale gelmesini sağladı.

Android cihazlar için yayınladığı yeni güncelleme ile birlikte uygulamayı 3.6 sürümüne yükselten Google, kullanıcıların artık çok daha hızlı bir şekilde video paylaşabilmesine imkan tanıyor.

Hızlı bir şekilde video paylaşmak mümkün hale geldi!

2.11 sürümünden bu yana fotoğraflarda kullanılan yedekleme yöntemini videolar için aktif hale getiren Google, özellikle yavaş internet bağlantılarına sahip olan kullanıcılar için büyük bir avantaj sunuyor.

Fotoğraflar’ın yeni sürümü ile birlikte ilk etapta çekilen videoların düşük çözünürlüklü kopyaları otomatik olarak yedekleniyor. Böylece bir yandan yedek alınırken, videoların kolayca paylaşılmasına imkan tanınıyor.

Wi-Fi bağlantısına veya yüksek hızlı bir hücresel bağlantıya geçiş yapıldığında ise, video orjinal çözünürlüğü ile tekrardan yedeklenerek kalite ve veri kaybının önüne geçiliyor.

Google tarafından Play Store’da yayınlanan güncelleme notu ise şu şekilde;

• Paylaşım için düşük çözünürlüklü kopyaları yükleyip daha sonra bunları yüksek çözünürlüklü sürümleriyle değiştirerek Google Fotoğraflar’da video paylaşımıyla ilgili bekleme süresini kısalttık.

Android cihaz sahipleri tarafından şu anda kullanılabilen bu özellik, ilerleyen günlerde iOS kullanıcıları ile buluşacak.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/google-fotograflar-uygulamasi-guncellendi-79092

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası