SonTakip

Google Fotoğraflar Android için güncellendi!

Google Fotoğraflar Android için güncellendi!

Geçen hafta aldığı güncellemeyle Materyal Tasarım anlayışına kavuşan Google Fotoğraflar bu kez Android için güncelleme aldı. Google, yayınladığı son güncelleme ile birlikte Fotoğraflar’a katlanabilir ekran desteği ve yedeklenmemiş fotoğraflarla ilgili yeni bir özellik ekledi. Böylelikle, Google Fotoğraflar Android için bir kez daha güncellenmiş oldu.

Google Kamera’ya öpücük algılama özelliği!

Bugün gelen güncelleme ile birlikte Google Kamera Öpücük algılama ve Klip özellikleri uygulamaya eklendi.

Hedef daha iyi bir kullanıcı deneyimi!

Google, Fotoğraflar uygulamasına getirdiği son güncelleme ile birlikte uygulamaya katlanabilir ekran desteği ve yedeklenmemiş fotoğrafları daha rahat görmenize olanak sağlayacak yeni bir arayüz ekledi.

Google Fotoğraflar sürüm notu ise şöyle:

“Fotoğraf ve videolarınızdan hangilerinin henüz yedeklenmediğini görmenize, yedeklenecek öğeleri proaktif bir şekilde seçmenize yardımcı olacak yeni bir galeri görünümü kullanıma sunuldu. Ayrıca, Google Fotoğraflar‘ı katlanabilir cihazlarla uyumlu hale getirecek çeşitli iyileştirmeler yapıldı.”

İlk özellik olan yedeklenmemiş fotoğraflar özelliği şirketin iOS uygulamasında bir süredir kullanılıyordu. Bu güncelleme ile birlikte özellik Android cihazlara da gelmiş oldu.

İkinci ve önemli güncelleme ise uygulamaya katlanabilir ekran desteği kazandırıyor.

Samsung Galaxy Fold’un Amerika Birleşik Devletleri’nde haftaya satışa sunulmasından önce gelen bu güncelleme Google’ın elini hızlı tuttuğunu ve şirketin katlanabilir telefonlara önem vereceğini gösteriyor.

Google Fotoğraflar’ın son sürümü şu an Android kullanıcıları için Play Store üzerinden indirilebilir durumda.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce katlanabilir ekranlı telefonlar gereken ilgiyi görecek mi? Google Fotoğraflar uygulamasını kullanıyor musunuz? Ekstra depolama alanı satın aldınız mı? Yorumlarda belirtiniz.

https://shiftdelete.net/google-fotograflar-android-icin-guncellendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası