SonTakip

Google Chrome Android sürümüne yeni özellik!

Google Chrome Android sürümüne yeni özellik!

Google’ın çok kullanılan internet tarayıcısı Chrome Android platformunda güncellenmeye devam ediyor. Google, Chrome’un, Android sürümüne yakında gelecek olan güncellemeyle birlikte ”Keşfet’‘ özelliğini kullanıma sunulacak.

Google Chrome Android sürümüne ”Keşfet” özeliği geliyor!

Google, Chrome Android için, kullanıcılara ”Keşfet” sekmesini kullanıma sunacak. Sunulacak olan bu yeni arayüz sayesinde kullanıcılar, ana sayfa üzerinden ilgilerini çekebilecek içeriklere rahatlıkla ulaşabilecek.

WhatsApp güvenlik açığı kullanıcıları korkutuyor!

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan WhatsApp güvenlik açığı milyonlarca kullanıcıyı tedirgin etmişti. Söz konusu bu güvenlik açığı için WhatsApp yetkililerinden beklenen açıklama sonunda geldi.

Yapay zekanın da yardımıyla kişiye özel sonuçları ön plana çıkartacak  olan Google, Chrome’un Android sürümü için ekleyeceği bu Keşfet özelliği sayesinde, kullanıcıların tarayıcı deneyimini üst seviyelere çıkartmayı hedefliyor.

Şimdilik test aşamasında olduğu açıklanan bu özellik sadece belli bölgelerdeki kullanıcıların, huzuruna sunulmuş durumda. Test sürecinin bitmesi ardından kademeli bir şekilde, yeni özelliğin dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara sunulması da ön görülüyor.

Keşfet özelliğini aktif edildiği zaman Chrome’un Android sürümü kullanan kullanıcılara, yeni bir sekme açtıklarında karşılarına önceki aramalarına uygun olarak farklı kategorilerde bulunan internet sitelerini önerilecek.

Kullanıcılara oldukça pratik bir özelliği kullanıma sunan Google, yeni özelliği ile de kullanıcılarının işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Peki, siz bu yeni özelliği nasıl buldunuz?

https://shiftdelete.net/googl-chrome-android-surumune-yeni-ozellik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası