SonTakip

God of War Ragnarok oynanış fragmanı yayınlandı

Bugün gerçekleşen PlayStation Showcase’te God of War Ragnarok oynanış fragmanı gösterildi. Sony tarafında uzun süredir devam eden sessizlik …

God of War Ragnarok oynanış fragmanı yayınlandı

Bugün gerçekleşen PlayStation Showcase’te God of War Ragnarok oynanış fragmanı gösterildi. Sony tarafında uzun süredir devam eden sessizlik etkinlikle birlikte bir nebze de olsa bozulmuş oldu. Özellikle PS5 üzerinde çalışan Ragnarok, konsolun gücünü bizlere iyi bir şekilde gösteriyor.

God of War Ragnarok için henüz bir çıkış tarihi verilmedi

PlayStation Showcase’te en son gösterilen oyun God of War Ragnarok oldu. Ondan önce birkaç tane yeni oyun tanıtıldı. Oynanış fragmanında hikayeden bazı bilgiler bizlere aktarıldı. Fragmanın ilk sahnesinde Kratos bir mağarada otururken Atreus arkadan bir geyik ile geliyor. İlk oyunda yay kullanmayı bilmeyen bir çocuğun artık tek başına avlandığını görüyoruz. Ayrıca Atreus eski haline göre uzun boylu ve yapılı bir hale gelmiş.

Ragnarok‘ta yeni düşmanlar, bölgeler ve karakterler olacak. Ayrıca hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Atreus ilk oyunda bir yarı tanrı olduğunu sonradan öğrenmişti. Ragnarok’ta ise daha fazla cevap arıyor. İkinci oyunda, Atreus hem intikamcılara hem de kendisine karşı bir mücadele verecek. Oyun, serinin hayranları tarafından ne kadar heyecanla beklense de geliştirici Santa Monica henüz bir çıkış tarihi vermedi.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası