SonTakip

GeForce Now’a 9 yeni oyun eklendi! İşte liste

Oyun sektörü ciddi bir kimlik değişimi içinde. Bunun en büyük örneklerinden biri de şüphesiz bulut oyunculuk. Ülkemiz başta olmak üzere …

GeForce Now’a 9 yeni oyun eklendi! İşte liste

Oyun sektörü ciddi bir kimlik değişimi içinde. Bunun en büyük örneklerinden biri de şüphesiz bulut oyunculuk. Ülkemiz başta olmak üzere neredeyse tüm dünyada artan bilgisayar fiyatlarının aksine aylık belirli bir ücret karşılığında güçlü bilgisayar donanımları gerektirmeden sadece iyi bir internet bağlantısıyla üst düzey oyunları rahatlıkla oynayabiliyoruz.

Oyunseverlere bu imkanı sağlayan hizmetlerin başında GeForce Now geliyor. Halihazırda kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan hizmet, her hafta yeni oyunları bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak bu hafta 9 oyun daha GeForce Now kütüphanesine eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun

GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun arasından en dikkat çeken yapımın New World olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Amazon Games tarafından 28 Eylül 2021’de piyasaya sürülen oyun, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu yani MMORPG konseptini benimsiyor.

Platforma eklenen diğer oyunlar ise şöyle:

  • Disciples: Liberation (Steam ve Epic Games Store)
  • ELYON (Steam)
  • Riders Republic – (Ubisoft Connect)
  • Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration (Epic Games Store)
  • Sword and Fairy 7 (Steam)
  • The Forgotten City (Steam ve Epic Games Store)
  • Legend of Keepers (Steam ve Epic Games Store)
  • New World (Steam)
  • Townscaper (Steam)

GeForce Now kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra GeForce Now, geçtiğimiz günlerde yeni üyelik paketini duyurdu. Halihazırda Basic, Premium ve Avantajlı 3 aylık Premium gibi paketlerle kullanıcılara hitap eden platform, bunlara ek olarak 24 saatlik premium paketini kullanıma sundu.

Bu kapsamda kullanıcılar, belirlenen 14,90 TL’lik ücretle 4 saatlik uzatılmış oturum süresi ve RTX aktif şekilde üst düzey oyunlara 24 saat boyunca erişebilecek. Ancak bu noktada 24 saatlik abonelik fiyatının tartışmalara yol açtığını da belirtelim.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası