SonTakip

Galaxy S9 tanıtım tarihi açıklandı!

Galaxy S9 için uzun süredir büyük bir bilinmez halinde olan tanıtım tarihi bilmecesi sonunda çözüldü. Galaxy S9 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı!

Galaxy S9 tanıtım tarihi açıklandı!

CES 2018 bünyesinde birçok firma en yeni ürünlerini bizlerle buluştururken, bazı firmalar da ek olarak önümüzdeki dönemlere göz kırpıyorlar. Bu firmalardan biri olan Samsung, Galaxy S9 tanıtım tarihi için açıklamada bulunarak fuarın konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı.

Galaxy S9 tanıtım tarihi Samsung tarafından açıklandı!

Galaxy S9 modellerinin bir süredir CES sırasında tanıtılmayacağı ve olası tarih olarak MWC 2018‘in belirlendiği kulislerde konuşuluyordu. Böylece tanıtımı Şubat ayına sarkacak olan amiral gemilerini bir başka fuarda görecektik.

İşte bu dedikodu, Samsung Mobil Başkanı DJ Koh tarafından ilk kez resmi olarak onaylandı. CES 2018 sırasında konuşan DJ Koh, bu fuarda başlayan devrimin devam edeceğini ve Galaxy S9 modellerinin Şubat ayında bir başka fuarda bizlerle buluşacağını söyledi. Eh, Şubat ayında MWC dışında önemli bir teknoloji fuarı bulunmuyor.

2017’de Galaxy S8+ modellerini Mart ayında düzenlediği özel bir etkinlikle duyuran Samsung, cihazları Nisan ayında satışa çıkartmıştı. Galaxy S9’lar Şubat ayında duyurulacağına göre, muhtemel Galaxy S9 çıkış tarihi için Mart ayını gösterebiliriz.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/galaxy-s9-tanitim-tarihi-aciklandi

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası