SonTakip

Galaxy S8/S8+ ve Note 5 için Samsung güncellemesi geldi!

Samsung güncellemesi ile Galaxy S8/S8+ ve Note 5 modelleri için yeni bir Android sürüm hata düzeltmeleri ve güvenlik seçenekleri sunulmuş durumda.

Galaxy S8/S8+ ve Note 5 için Samsung güncellemesi geldi!

Samsung son zamanlarda yeni tanıtacağı Galaxy S9 ve S9 Plus model akıllı telefonlarıyla dikkat çekse de firmadan gelen yeni bilgilerde Galaxy S8+/S8+ ve Note 5 için yeni bir güncelleme yayınlandığı yer alıyor. Samsung güncellemesi ile kullanıcılara Aralık ayı Android sürüm hata düzeltmeleri sunuyor.

Yeni yayınlanan güncelleme aynı zamanda güvenlik eksikliklerinide kapatıyor. Şuan da Galaxy S8 ve S8+ modelleri için gelen güncelleme Güney Kore ve ABD kullanıcıları için yayınlanmış durumda. En kısa zamanda Türkiye pazarınada sunulması bekleniyor.

Samsung güncellemesi için Note 5 kullanıcılarını unutmadı!

Ayrıca şirket sadece Galaxy S8 ve S8+ için yeni bir güncelleme sunmuş değil bununla birlikte Note 5 modelini de unutmayarak onada Android sürüm hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemesi yayınladı. Note 5 için sunulan bu güncellemenin boyutu 17 MB. Note 5‘e gelen bu güncelleme ise şuan da Hindistan ve Avrupa pazarında sunuldu. Samsung, Note 5 güncellemesini hızlı bir şekilde Türkiye dahil olmak üzere birçok pazardaki kullanıcılara sunacak.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/galaxy-s8-s8-ve-note-5-icin-samsung-guncellemesi-geldi

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası