SonTakip

FIFA Online 4 ücretsiz olarak oyunculara sunuldu!

Bir süre önce FIFA Online 4 adlı yapımın ücretsiz olarak Türkiye‘ye geleceği haberini aldık. Şimdi ise web siteleri üzerinden sunulan bir …

FIFA Online 4 ücretsiz olarak oyunculara sunuldu!

Bir süre önce FIFA Online 4 adlı yapımın ücretsiz olarak Türkiye‘ye geleceği haberini aldık. Şimdi ise web siteleri üzerinden sunulan bir indirme bağlantısı aracılığıyla erişime açıldı. Electronic Arts imzasını bünyesinde taşıyan oyun, Türkçe bir şekilde oynanış deneyimi sunuyor.

Türkiye Süper Ligi‘nin ve 30‘un üzerinde ligin yer aldığı oyunun maç anlatımı koltuğunda Murat Kosova ve Nebil Evren oturuyor. Türkiye sunucuları açılan yapımın yayıncılığını birçok başarılı oyunun yayıncısı olan 101XP gerçekleştiriyor.

FIFA Online 4 tamamen Türkçe olarak oyunculara sunuldu

UEFA Şampiyonlar Ligi ve 30‘un üzerindeki ligden 600‘den fazla takımın yer aldığı oyunda geçmişten ve günümüzden 17.000 adet futbol yıldızı yer alıyor. Tamamen Türkçe seçeneğe sahip oyunun geçtiğimiz süreçte bir de tanıtım fragmanı yayınlanmıştı.

Oyunun maç anlatımını üstlenen Murat Kosova ve Nebil Evren seslendirme sürecinin sahne arkası videosunda birkaç açıklamalarda bulundu. Bu sırada Kosova, “Amacımız, özel ve özgün futbol atmosferini evinize getirmekti, umarım başarmışızdır.” açıklamalarında bulundu. Evren ise, “Ben seslendirirken çok eğlendim, eminim sizler de oynarken çok eğleneceksiniz.” diyerek oyun hakkındaki sözlerini noktaladı.

FIFA Online 4 detayları

FIFA Online 4‘ün açılış versiyonunda oyun içi kulüpler ve farklı klasmanlardan futbolcular bulunuyor. Bunlar; Live, Club Heroes, World Hero Debut ve Turkish Club Stars olarak ayrılmış durumda. Detaylı olarak bahsedecek olursak:

  • Live: Aktif olarak futbol oynayan futbolcular ve şu anki kulüpleri
  • Club Heroes: Maksimum genel puanları 98 olan en ünlü 200 futbolcu
  • World Hero Debut: Oynadıkları milli takımlarındaki ilk maçlarında mükemmel performans ortaya koymuş veya Dünya Şampiyonası’nda harika performans sergilemiş aktif ve geçmiş yıldızları
  • Turkish Club Stars: Türkiye’de aktif olarak futbol oynayan 60 ünlü futbolcu

FIFA Online 4‘ün Türk oyunculara sunduğu birtakım içerikler de bulunuyor. Bunlar da şu şekilde yer alıyor:

  • 1v1 Dereceli Maçlar
  • Teknik Direktörlük Modu
  • Lig Maçları
  • Arkadaşlarla oynamak için özel maçlar

Tüm bunların yanı sıra daha fazla içeriğin ve oyun modunun ilerleyen süreçte açıklanacağı belirtildi. Sizler FIFA Online 4 hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası