SonTakip

FIFA 23 bir ay önceden erişime açıldı!

EA Sports’un son FIFA oyunu olacak FIFA 23 için meraklı bekleyiş sürüyor. Ancak bazı oyuncular, oyunun neredeyse bir ay önceden erişime …

FIFA 23 bir ay önceden erişime açıldı!

EA Sports’un son FIFA oyunu olacak FIFA 23 için meraklı bekleyiş sürüyor. Ancak bazı oyuncular, oyunun neredeyse bir ay önceden erişime açıldığını iddia etti. FIFA 23’e erkenden giriş yapmayı başaran oyuncular, Ultimate Team istatistiklerini ve tanıtılmamış formaları sızdırdı.

FIFA 23’ün tüm detayları ortaya çıktı

27 Eylül tarihinde resmi olarak erişime açılacak FIFA 23, görünüşe göre FIFA 23 Ultimate Edition’ı satın alan kullanıcılara yanlışlıkla dağıtıldı. Oyunu ön siparişle edinen Xbox sahipleri, FIFA 23’e giriş yapabildi. Daha da ilginç olarak, bazı kişiler maç yaptıklarını ve Ultimate Team’e eriştiklerini söyledi.

https://twitter.com/FUTZONEFIFA/status/1564588396621828096

Ultimate Team’e giriş yapmayı başaran oyuncular, bazı popüler futbolcuların istastisklerini paylaştı. Örneğin, Manchester United’ın 37 yaşındaki yıldızı Cristiano Ronaldo’nun çevikliği 81 puana düşürüldü. FIFA 22’de 87 seviyesindeydi. Ayrıca top sürme ve pas verme puanı da azaltıldı.

Oyuncu istatistiklerine ek olarak, bazı kulüplerin tanıtılmayan formaları da ortaya çıktı. Örneğin FIFA 23’e erkenden erişen bir oyuncu, Liverpool’un üçüncü formasını (büyük bir ihtimalle deplasman) Twitter’dan paylaştı.

Son sızıntı kapsamında FIFA 23 soundtrack listesi bile yayınlandı. Xbox’taki bu hata, EA Games’in dikkatlice planlanmış pazarlama stratejisini alt üst edecek gibi duruyor. FIFA 23, şirketin FIFA logolu son futbol oyunu olacak.

https://twitter.com/miszhuuu/status/1564587736861999105

Daha önce Electronic Arts, Hindistan’da büyük bir hata yaparak FIFA 23’ü 4.80 rupi karşılığında satışa çıkardı. Bu miktar da bugünkü kurla 1.09 TL‘ye karşılık geliyor. Bu hatayı fark eden şirket kısa zamanda bu hatayı düzeltse de FIFA 23‘ü bu fiyatla satın alan birçok kişi oldu.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası