SonTakip

Far Cry 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir?

Far Cry 6’nın çıkmasına neredeyse iki ay kalmışken Ubisoft, Far Cry 5‘i ücretsiz oynamak isteyenlere bir şans tanıyacak. Eğer oyunu …

Far Cry 5 ücretsiz oldu! Nasıl indirilir?

Far Cry 6’nın çıkmasına neredeyse iki ay kalmışken Ubisoft, Far Cry 5‘i ücretsiz oynamak isteyenlere bir şans tanıyacak. Eğer oyunu oynamadıysanız 5-9 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Eğer oyunu tam olarak satın almak isterseniz de büyük bir indirim sunulacak.

Far Cry 5 ücretsiz nasıl indirilir?

Tekrar belirtmek isteriz ki oyunu 5-9 Ağustos tarihleri arasında kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalmayacak. Yalnızca bu tarihler arasında oyunu ücretsiz oynayabileceksiniz. Ortalama 25 saat süren bir hikaye düşünüldüğünde 4 günde oyunu bitirmek için biraz çabalamalısınız.


Far Cry 5

Far Cry 5 için ücretsiz haftasonu; Ubisoft Connect (PC), PlayStation, Xbox, Epic Games Store (PC) ve Stadia için geçerli. Oyunu ücretsiz olarak indirebilmek için bu platformlardan birine kayıt olmalı ve oyunun satın alma sayfasına gitmelisiniz. 5 Ağustos ile ücretsiz oynama fırsatı başladığında oyunu indirmeniz için bir ücret istenmeyecek. 9 Ağustos itibariyle ise oyunu oynamaya devam edebilmek için satın almanız gerekecek. Ülkemizle dünya arasındaki saat farkından dolayı aslında 4 Ağustos itibariyle oyunu ücretsiz indirebiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki ücretsiz oynama şansı 9 Ağustos’tan biraz daha erken bitecek.

Son günlerde Amazon Prime gibi diğer servislerin de oyunculara ücretsiz oyun dağıtması, bize yaz aylarında oynayacak bir şeyler veriyor. Eğer Far Cry serisinin önceki oyunlarını oynadıysanız muhtemelen beşinci oyunu da seveceksiniz.

Far Cry 5 için büyük indirim

Oyunun ücretsiz olmasıyla beraber hikayeye daha sonra da devam etmek isteyenler için fırsatlar sunuldu:

  • PlayStation 5 ve 4 için standart sürüm yüzde 80, Gold sürüm yüzde 75 ve Season Pass yüzde 50 indirimli,
  • Xbox One ve Series S|X için standart sürüm yüzde 85, Gold sürüm yüzde 80 ve Season Pass yüzde 50 indirimli,
  • PC’de Epic Game Store için standart Gold sürümler için yüzde 80 indirimli, Season Pass yüzde 50 indirimli,
  • PC’de Ubisoft Connect, Stadia ve PC’de Steam için standart sürüm yüzde 85, Gold sürüm yüzde 80 ve Season Pass yüzde 70 indirimli hale geldi.

Ubisoft Connect

Far Cry 6, 7 Ekim’de çıkacak. Kalan iki aydan önce serinin tüm oyunlarını oynamak isterseniz bu iyi bir fırsat olabilir. İndirimler 9 Ağustos’a kadar sürüyor olacaktır.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası