SonTakip

DOOM dünyası artık Super Mario 64’te oynanılabilir

Geçtiğimiz yüzyılda piyasaya çıkmasına rağmen hala oynanılan oyunlar arasında yerini alan Super Mario 64 için geliştirilen bir mod sayesinde oyun …

DOOM dünyası artık Super Mario 64’te oynanılabilir

Geçtiğimiz yüzyılda piyasaya çıkmasına rağmen hala oynanılan oyunlar arasında yerini alan Super Mario 64 için geliştirilen bir mod sayesinde oyun, DOOM dünyasının atmosferini kendi içine aktardı. p3st isimli bir geliştirici tarafından yapılan modda DOOM oyunundaki orijinal harita, giysiler, eşyalar gibi detaylar başarıyla aktarıldı.

Super Mario 64 ile DOOM dünyası aynı modda birleşti

1996 yılında çıkışını yapan ve o zamanlar yakaladığı başarının ardından efsaneler arasında giren Nintendo yapımı oyun, yeni bir mod ile id Software tarafından 1993 yılında geliştirilen ve FPS türünde çığır açan oyun DOOM’u kendi dünyasına ekledi.

Orijinal DOOM oyunundan farklı olarak üçüncü şahıs kamera açısıyla oynanılan modda, geliştirici p3st’nin yanı sıra 5 farklı isminde desteği bulunuyor. Mod oyundaki Mario karakterine Doomguy kostümü giydirirken, oyundaki atmosferi, yaratıkları ve korku ögelerini eğlenceli bir şekilde hayranlarına aktarıyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası