SonTakip

Dayanıklılığı ile övülen iPhone 12’ler düşme testinde!

Biliyorsunuz iPhone 12 ailesi, Apple’ın gelmiş geçmiş en güçlü ve dayanıklı modelleri olarak gösteriliyor. Haliyle, Ceramic Shield yani Seramik …

Dayanıklılığı ile övülen iPhone 12’ler düşme testinde!

Biliyorsunuz iPhone 12 ailesi, Apple’ın gelmiş geçmiş en güçlü ve dayanıklı modelleri olarak gösteriliyor. Haliyle, Ceramic Shield yani Seramik Kaplama ile korunan iPhone 12 ailesi için gözler dayanıklılık testlerine çevrilmiş durumda. Yeni yapılan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 düşme testi dikkat çekiyor.

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 düşme testi sonucu

iPhone 12 ailesi dört üyeden oluşuyor. iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max. Apple’ın iPhone tarafında en çok eleştirildiği yön olan dayanıksızlık sorununu yeni Ceramic Shield ile çözmek isteyen Apple, bu noktada oldukça iddialıydı.

Apple bu yeni iPhone 12’de kullanılan camın, metallerin çoğundan daha sert olan nano ölçekli seramik kristallerin cama işlenmesiyle oluşturulduğunu belirtiyor. Akıllı telefonlarda ilk kez kullanıldığını da belirten Apple, bu yeni cam teknolojisi ile oldukça iddialı. Bu iddiayı test eden EverythingApplePro EAP adlı YouTube kanalı, şu anda satışta olan iki model olan iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu düşme testine sokuyor.

Gerçekten de videoda da görüldüğü üzere düşme testinden önceki nesle göre daha iyi kurtuluyor. 

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası