SonTakip

Bütçe dostu Motorola Moto E30, Geekbench’te göründü

2014 yılında Google tarafından 2.91 milyar dolar karşılığında Çinli şirket Lenovo’ya satılan Motorola, akıllı telefon sektöründe yer edinmek …

Bütçe dostu Motorola Moto E30, Geekbench’te göründü

2014 yılında Google tarafından 2.91 milyar dolar karşılığında Çinli şirket Lenovo’ya satılan Motorola, akıllı telefon sektöründe yer edinmek için çalışmalarına devam ediyor. Özellikle son dönemde bu alandaki çalışmalarını hızlandıran şirketin yakın zamanda tanıtmaya hazırlandığı Motorola Moto E30 Geekbench’te ortaya çıktı. Böylelikle akıllı telefonun teknik özelliklerinden bazıları da belli oldu.

Motorola Moto E30, Geekbench’te ortaya çıktı

Güvenilir sızıntılarıyla bilinen Evan Blass’ın geçtiğimiz ay ”Cyprus” kod adıyla birlikte ortaya çıkardığı akıllı telefon, Geekbench’te göründü. Özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda giriş seviye olduğu anlaşılan cihaz, bütçe dostu olmasıyla da en fazla tercih edilen modellerin arasına adını yazdıracak gibi görünüyor.


Motorola Moto 30 modelinin önümüzdeki yıl uygun bir fiyat etiketiyle vitrine çıkarılması bekleniyor.

Motorola Moto E30, yapılan tek çekirdekli testlerden 305 puan alırken çok çekirdekli testlerden ise 762 puan almayı başardı. Aynı zamanda cihazın işlemci ve RAM detaylarının da belli olduğunu belirtelim. Gelen bilgilere göre akıllı telefon, gücünü 1.82 Ghz hızlara kadar çıkabilen sekiz çekirdekli Unicorn bir işlemciden alacak. Bunun yanı sıra RAM tarafında 2 GB’lik bellek kullanılacak.

Motorola Moto E30 hakkında ortaya çıkan özellikler şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde akıllı telefon ile ilgili daha fazla teknik özelliğin belli olmasını bekliyoruz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası