SonTakip

Apple Music, kullanıcılara özel hediyeler sunuyor!

Apple Music, yeni ‘Apple Music With Love’ adında promosyonunu duyurdu. Şirket, önümüzdeki hafta boyunca özel EP’ler, çalma listeleri ve daha …

Apple Music, kullanıcılara özel hediyeler sunuyor!

Apple Music, yeni ‘Apple Music With Love’ adında promosyonunu duyurdu. Şirket, önümüzdeki hafta boyunca özel EP’ler, çalma listeleri ve daha fazlasını içeren platform kullanıcılarına özel hediyeler sunacağını açıkladı. Promosyonla birlikte ilk hediye sunuldu.

Apple Music‘in sunduğu ilk hediye Couldplay‘den özel bir EP. Infinity Station Sessions adlı EP oldu. Grubun dördü en yeni albümleri Music of Spheres‘den olmak üzere beş şarkı ve Christmas Lights şarkılarının yeni bir yorumunu seslendiriyor. Bu da Dolby Atmos ile Spatial Audio‘da kayıt altına alındı.

Apple Music, Mariah Carey ve çeşitli sanatçılardan sürprizler sunuyor

Apple Music, Mariah Carey, Alicia Keys, Elton John, DJ Khaled, Nile Rodgers ve çeşitli sanatçılardan ek güzellikler olduğunu söyledi. Siz de buraya tıklayarak ‘From Apple Music with Love’ kampanyasının açılış sayfasına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Apple, müzik uygulamasının açıklamasını güncelledi. Bu bağlamda şu ifadelere yer verdi: “Tatil sezonunu Apple Music’te geçirme ruhuna giriyoruz. Yılın en harika zamanına girerken, sırf sizi sevdiğimiz için Apple Music kullanıcılarına özel hediyeler sunuyor.”. Bu açıklamaların ardından şöyle devam ediyor:

Sürprizi bozmak istemiyoruz ancak A listesindeki bazı sanatçılardan gelen hediyelerimiz var. Mariah Carey, Coldplay, Alicia Keys, Elton John, DJ Khaled, Nile Rodgers ve diğerleri bize eşlik ediyor. EP’ler, çalma listeleri, DJ miksajları, özel bir radyo programı ve birkaç ikram o kadar heyecan verici ki, onlardan şu anlık bahsetmek istemiyoruz. Umarız bu hediyeleri size getirmekten keyif aldığımız kadar siz de keyif alırsınız. Her gün yeni bir özel sürpriz çıkarırken tüm hafta boyunca bizi izlemeye devam edin.

Tamamı Dolby Atmos ve Spatial Audio‘da kaydedilen bu özel tatil EP’sinde pop-rock süper yıldızları, dokuzuncu albümleri Music of the Spheres‘in öne çıkan parçalarının yanı sıra 2010 single’ları ‘Coldplay‘in Christmas Light yorumuyla buluşuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası