SonTakip

Apple, Mac’leri yeniden tasarlayıp piyasaya sürecek!

Apple yeni işlemcisi olan Apple M1 ile Mac‘lerin tasarımında yeniliğe gidip piyasaya süreceği söyleniyor. Daha önceki Mac‘lerde donanımlar …

Apple, Mac’leri yeniden tasarlayıp piyasaya sürecek!

Apple yeni işlemcisi olan Apple M1 ile Mac‘lerin tasarımında yeniliğe gidip piyasaya süreceği söyleniyor. Daha önceki Mac‘lerde donanımlar yüzünden tasarımlar sınırlandırılıyordu. Apple M1 işlemciler sayesinde tasarımlar daha iyi olabilir.

Kuo, 2021’in ikinci çeyreğinde yeni Mac’lerin piyasaya sürüleceğini söylüyor

Başarılı bir Apple analisti olan Ming-Chi Kuo‘ya göre Apple, yeniden tasarlanmış Mac’leri 2021‘in ikinci çeyreğinin sonunda ya da üçüncü çeyrekte piyasaya sürecek. Kuo hangi Mac modellerinin yeniden tasarlanıp piyasaya sürüleceği konusunda bir bilgi paylaşmadı.

Apple‘ın daha ince çerçevelere, Face ID‘ye ve diğer değişikliklere sahip yeniden tasarlanmış 24 inç iMac üzerinde çalıştığına dair söylentiler bulunuyor. Tahminlere göre yeniden tasarlanmış 14 inç MacBook Pro ve 16 inç MacBook Pro da var. Mevcut 13 inç MacBook Pro‘ya Apple daha ince çerçeveli 14 inçlik bir ekran ekleyebilir. Apple, M1 işlemcisi sayesinde yeni üreteceği Mac’lerin tasarımında daha fazla kontrole sahip olacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası