SonTakip

Android 7.0 Nougat Alacak Sony Modelleri!

Sony, Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceği akıllı telefon modellerini açıkladı. Peki, Sony’nin hangi akıllı telefonları Android 7.0 Nougat’a kavuşacak?

Android 7.0 Nougat Alacak Sony Modelleri!

Google’ın uzun süren bir test sürecinin ardından Android 7.0 Nougat güncellemesini geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayınlayarak Nexus serisi ve Android One programına dahil olan cihazlar ile buluşturması ile birlikte akıllı telefon üreticileri atağa geçti.

HTC’nin HTC 10, HTC One A9, HTC One M9 ve Samsung’un Galaxy Note 7 modeline kısa süre içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceğini duyurmasının ardından açıklama yapan bir diğer üretici Sony oldu.

Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacak Sony Akıllı Telefonlar!

Sony’nin resmi blog adresinde yapılan açıklamaya göre, Android 7.0 Nougat güncellemesi ile kavuşacak olan akıllı telefon modelleri;

-Xperia Z3+

-Xperia Z4 Tablet

-Xperia Z5

-Xperia Z5 Compact

-Xperia Z5 Premium

-Xperia X

-Xperia XA Ultra

-Xperia X Performance

olarak belirlenmiş durumda. Sony’nin Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modellerini bu liste dışında tutması, oldukça fazla tepki aldı. Ancak, ilerleyen günlerde listede değişiklikler yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor.

Sony’nin ve diğer akıllı telefon üreticilerinin Android 7.0 Nougat güncellemesi ile buluşturacağı modellerini, yukarıda yer alan linkten ulaşabileceğiniz Android 7.0 Nougat Alacak Cihazlar listemizden öğrenebilirsiniz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/android-7-0-nougat-alacak-sony-akilli-telefonlar-74694

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası