SonTakip

Amazfit Pop Pro sızdırıldı! İşte tanıtım tarihi

Xiaomi alt markası olan Huami tarafından üretilen uygun fiyatlı Amazfit akıllı saat modellerine bir yenisi ekleniyor. Geçen ay tanıtılan Amazfit …

Amazfit Pop Pro sızdırıldı! İşte tanıtım tarihi

Xiaomi alt markası olan Huami tarafından üretilen uygun fiyatlı Amazfit akıllı saat modellerine bir yenisi ekleniyor. Geçen ay tanıtılan Amazfit Pop modelinin gelişmiş versiyonu olan Amazfit Pop Pro hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Peki ama uygun fiyatlı olması beklenen akıllı saat ne zaman tanıtılacak?

İşte Amazfit Pop Pro özellikleri

Daha önce Pop modeliyle uygun fiyatlı akıllı saat pazarında elini güçlendiren Huami, şimdi de Pro modeli ile daha gelişmiş özellikler sunmanın peşinde. Huami tarafından paylaşılan resmi görsellere göre, Pop Pro çok yakın bir zamanda, 1 Aralık tarihinde tanıtılacak.

Akıllı saat, tasarım anlamında Amazfit Pop ile aynı çizgide. Yine halihazırda Amazfit Bip U ile benzer bir tasarıma sahip olan cihaz,  bu anlamda Apple Watch tasarımını andıran bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Amazfit Pop Pro özellikleri arasında ekran tarafında 1.43  inç OLED ekran karşımıza çıkıyor. Akıllı saat NFC ile birlikte geliyor ve 7/24 kalp atış hızını takip edebiliyor. Kullanıcıyı aktif ve motive etmek için Amazfit’in PAI algoritmasını getirecek giyilebilir cihaz, 60’tan fazla farklı spor moduna sahip olacak.

Ancak bu özelliklerin hepsi Amazfit Pop akıllı saat modelinde de karşımıza çıkıyor. Pro modelinin şu an için bilinen farklı özelliği ise entegre GPS özelliğine sahip olması. Pop modelinde bu özellik, bağlanılan akıllı telefon üzerinden sağlanıyordu.

Fiyat anlamında Amazfit Pop, 45 dolar fiyat etiketiyle karşımıza çıkmıştı. Amazfit Pop Pro modelinin ise 60 dolar ( Bugünün kuruyla 470 TL ) fiyatla piyasaya çıkması bekleniyor. Akıllı saatin tanıtımıyla birlikte, entegre GPS dışında özelliklerle de Pop modelinden farklılaşması bekletiler arasında.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası