SonTakip

Apple Watch 8 ile ilgili ilk sızıntı ortaya çıktı

Apple Watch ailesi, ilk versiyondan itibaren iki farklı boyut ile tanıtılıyor. Sızıntılara göre Apple Watch 8, üç farklı boyut ile tanıtılacak …

Apple Watch 8 ile ilgili ilk sızıntı ortaya çıktı

Apple Watch ailesi, ilk versiyondan itibaren iki farklı boyut ile tanıtılıyor. Sızıntılara göre Apple Watch 8, üç farklı boyut ile tanıtılacak.

41mm ve 45mm boyutlar ile karşımıza çıkan Apple Watch 7, yüzde 40 daha ince çerçeve ile kullanıcılara sunuldu. Apple Watch 6’dan daha büyük ekran ile tanıtılan model, IP6X sertifikasına sahip.

Apple Watch 8, üç farklı boyut ile tanıtılabilir

Analistlerin köşeli Apple Watch tahminlerine rağmen eski nesil ile benzer tasarım ile tanıtılan Apple Watch 7, birçok kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı.

Her ne kadar kesinleşmese de köşeli tasarımın Apple Watch 8 ile gelmesi bekleniyor. Teknik özellikleri henüz belli olmayan Apple Watch 8, iddiaya göre vücut sıcaklığı ve kan şekeri ölçümü yapabilecek. Pandemi süreciyle birlikte önemi giderek artan vücut sıcaklığı ölçümü, birçok akıllı saat firmasının radarına girdi.

Ünlü analist Ross Young, “2022’de daha büyük boyutlara sahip Apple Watch 8 modeli görmek ister miydiniz? Gelecek yıl 3 farklı boyut ile karşılaşırsanız şaşırmayın.” ifadelerini kullandı.

Apple Watch 8 Sport versiyonunun piyasaya sürüleceği ve büyük ekran ile karşımıza çıkacağı tahminler arasında yer alıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası