SonTakip

Açılır kameralar yer değiştiriyor! Yandan açılır kamera geliyor!

Açılır kameralar yer değiştiriyor! Yandan açılır kamera geliyor!

Oppo, özellike Reno serisiyle açılır kameralı telefon modellerine yeni bir soluk kazandırmayı başarmıştı. Tam ekran deneyimini geliştirmek için tasarlanan açılır kameralar, önümüzdeki günlerde daha büyük değişiklikler kazanabilir. Ortaya çıkan fotoğraflara göre Oppo, yine bir değişiklik yapmak için hazırlanıyor. Bu fotoğraflar, yandan açılır kamera modelini gözler önüne seriyor.

Oppo Reno 3 tanıtıldı! İşte özellikleri

Çin’de düzenlenen bir etkinlikle birlikte Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro modelleri görücüye çıktı. Peki, Oppo Reno 3 özellikleri ile kullanıcılara neler sunacak?

Yandan açılır kamera geliyor!

Açılır kameraları genelde telefonun üstünde görüyoruz. Ancak Oppo tarafından alındığı iddia edilen yeni patent bu kameranın telefonun yan tarafında olacağını gösteriyor. Yandan açılır kamera mekanizması, arkadaki çift kameranın hemen üstüne konumlandırılmış durumda.

Bunun yanı sıra sızdırılan patent fotoğraflarında telefonun diğer detayları da ortaya çıktı. Telefonda bir adet USB Type-C girişinin ve kulaklık girişinin yer alması bekleniyor.

Bu tasarımın ne kadar işlevsel olacağı merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Ancak telefonun yakın zamanda Oppo tarafından resmi olarak açıklanması bekleniyor. Telefonun teknik özellikleri hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmasa da en güncel ve en güçlü donanım özelliklerine sahip olacağı düşünülüyor. Kamera tarafında da başarılı olma ihtimali epey bir yüksek.

https://shiftdelete.net/acilir-kameralar-yer-degistiriyor

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası