SonTakip

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas modu çıktı

Fallout New Vegas, Obsidian Entertainment‘ın geliştirdiği bir Rol Yapma Oyunu (RYO). Fallout New Vegas kullandığı oyun motorundan dolayı …

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas modu çıktı

Fallout New Vegas, Obsidian Entertainment‘ın geliştirdiği bir Rol Yapma Oyunu (RYO). Fallout New Vegas kullandığı oyun motorundan dolayı modlanmaya açık bir oyun. Yayınlanan bu yeni mod oyunun kendisini resmen solluyor.

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas: The Frontier modu yayınlandı

The Frontier modu oyuna ekstradan 35 saat oynanış süresi ekliyor. 7 yıl boyunca topluluk üyeleri tarafından geliştirildi. Mod, Fallout New Vegas‘a sıfırdan bir sürüş sistemi ekliyor. Geliştirici topluluk oyuna sıfırdan araç eklemişler ve bunun üzerine bir sürüş sistemi geliştirmişler. Modla birlikte oyuna 150’den fazla yeni silah ekleniyor.

Silahların kaplamaları ve görsel efektleri de geliştirici topluluk tarafından sıfırdan tasarlandı. Mod olmasına rağmen geliştirici topluluk performans konusunda da oldukça iyi. Mod 60 fps‘de çalışıyor ve belirli yerlerde 60 fps‘nin altına düşüyor. Mod, performans kayıpları yaşamamak için güçlü bir CPU‘ya ihtiyaç duyuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası