SonTakip

10.5 inç’lik yeni iPad Pro göründü!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni 10.5 inç’lik iPad Pro modeli hakkındaki iddialar gerçeğe dönüşecek gibi görünüyor. Yaşanan son sızıntılar yeni modelin gerçek olduğunu kanıtlar nitelikte.

10.5 inç’lik yeni iPad Pro göründü!

Geçtiğimiz günlerde ortaya bazı iddialar atılmış ve iPad Pro’nun yeni 10.5 inç’lik bir modelinin piyasaya sürülebileceği konuşulmaya başlanmıştı. Şimdi de İspanyol bir iPad aksesuar üreticisinin hazırladığı görseller ortaya çıktı ve bu iddialar yavaş yavaş gerçeğe dönüştü denebilir.

iPad Pro 10.5 ne zaman gelir?

 

Twitter kullanıcısı Marc Alonso’nun ortaya çıkardığı bu görsellere göre yeni iPad Pro için kılık üretimine başlandı bile. Gerçi resmi bir görsel ne yazık ki ortada yok ama bunun sebebi tabii ki Apple’ın resmi olarak duyuruyu yapmamış olması.
Şu anda piyasada bulunan iPad Pro modelleri iki farklı ekran boyutuyla karşımıza çıkıyor. Bunlardan ilki 9.7 inç’lik küçük model, diğeri ise 12.9 inç’lik büyük iPad Pro.   Gelen bilgileri değerlendirdiğimizde ortaya çıkan sonuç ise 10.5 inç’lik yeni modelin çok yüksek ihtimalle 9.7 inç’lik küçük modelin yerini alacağı. Ayrıca cihaz hakkında AMOLED ekrana sahip olmayacağı gibi iddialar da internette dolaşıyor.   Apple için ortaya atılan son iddialarda ise iPad Pro’da A9X işlemcinin yerine yeni A10X işlemcisinin kullanılacağı ve yeni iPad Pro modelleri ile birlikte yeni bir iPad Mini modelinin de tanıtılacağı gibi ifadeler de yer alıyor.

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/105-inclik-yeni-ipad-pro-gorundu-80026

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası