Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Windows mail reklam yayınlamaya başladı!

Kendi uygulamalarına entegre ettiği reklamlarla gündeme gelen Microsoft, resmi Windows mail uygulaması için yeni bir reklam yayınlamaya başladı. İşte detaylar!

  • 09 Nisan 2018
  • 75 kez görüntülendi.
Windows mail reklam yayınlamaya başladı!

Teknoloji devi Microsoft, çeşitli uygulamalarına reklam entegre etmeye devam ediyor. Microsoft, şimdi de Windows 10’da resmi Windows mail uygulaması için Office 365 reklamları yayınlamaya başladı.

Windows mail uygulaması yeni bir butonla reklam yapıyor

Reddit’teki çok sayıda Windows 10 kullanıcısına göre, Mail uygulamasının en son güncellemesinde dikkate değer bir değişiklik var.

Uygulamada, “Office 365’i edinin” reklamı gösterilmeye başlandı.

Söz konusu reklam, uygulamanın sol bölmesi daraltılmadığında görünüyor ve henüz bu reklamları kapatmak için herhangi bir yol yok.

Office 365 butonu, henüz herkese görünmüyor ve güncellemeler ile herkese ulaşacak.

Ayrıca, kullanıcıların yorumlarından reklamın yalnızca hotmail.com veya outlook.com hesapları için göründüğü ve Gmail gibi diğer sağlayıcılarla e-posta hesapları kullanırken görünmeyeceği anlaşılıyor.

Yeni reklam stili, tartışmaları tekrar gündeme getirdi

Bu son reklam, Microsoft’un kendi hizmetlerini kendi işletim sisteminde tanıtması için kabul edilebilir olup olmadığı tartışmalarını tekrar gündeme getirdi.

Şirketin varsayılan tarayıcıya bakılmaksızın, Mail kullanıcılarının bağlantıları Microsoft Edge’de açmalarına zorlayacak yeni bir özelliği test ettiği ortaya çıktı.

Bazıları Microsoft’un hamlelerini savunup, şirketin kendi hizmetlerinde ürünlerini tanıtmakta özgür olduğunu söylerken, bazıları da bunların ücretsiz yazılım kavramını zayıflattığını savunuyorlar.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/windows-mail-uygulamasi-reklam-yayinlamaya-basladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik