Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Windows 7 için ölüm günü yaklaştı!

  • 15 Ocak 2019
  • 117 kez görüntülendi.
Windows 7 için ölüm günü yaklaştı!

Eski bir Windows versiyonu ile çalışan bir PC görmek çok da yabancı olunacak bir durum değil. Söz konusu Windows 7 olduğunda bireyler olsun, kurumlar olsun, kolay kolay işletim sistemini değiştirmek istemiyorlar.

27 bin TL’lik inanılmaz oyuncu bilgisayarı!

CES 2019 Dell Alienware’ın en yeni oyuncu notebook modelleri dikkat çekti. Bu bilgisayarlar arasında 27 bin TL’yi bulan fiyatıyla Alienware Area-51m hemen ön plana çıkıyor!

The Next Web‘in haberine göre, artık bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Çünkü bir yıl sonra (14 Ocak 2020) Win7’nin fişi Microsoft tarafından tamamen çekilecek.

Windows 7 desteği bir yıl sonra tamamen çekilecek!

Windows 7 gerçekten de Microsoft için çok büyük bir başarıydı. Hepimizin alıştığı iyi Windows / kötü Windows çemberinden sonra W7 büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Ardından gelen Windows 8 limitli bir kullanım alanına sahip oldu ve Windows 10 şirket için çok büyük geliştirmeleri beraberinde getirdi.

Windows 10 bu başarılı grafiği sayesinde Ocak ayının hemen başında W7’yi geçti ve en çok kullanılan Windows sürümü oldu. Yine de Windows 7’nin dünyadaki bilgisayarların yüzde 42.8‘inde yüklü olduğunu düşündüğümüzde, desteğin kesilecek olması önemli bir dönüm noktası.

Microsoft ise bu tarih gelmeden önce kullanıcıların yeni Windows versiyonlarına geçmesi noktasında belli teşvikler uyguluyor. Peki, siz hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Cevabınızı yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

https://shiftdelete.net/windows-7-icin-olum-gunu-yaklasti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri