TOGG’dan yeni video: yerli otomobilin yetenekleri

  • 15 Ocak 2020
  • 21 kez görüntülendi.
TOGG’dan yeni video: yerli otomobilin yetenekleri

Yerli otomobil tanıtılırken ön plana çıkarılan özelliklerin başında, diğer cihazlar ile iletişim kurarak bir ekosistemi yönetebilir olması geliyordu. Tesla’nın araçları ile benzer şekilde internet üzerinden güncelleme alacak olan yerli otomobilin evinizdeki akıllı cihazlar ile iletişim kurabileceğini sizlere duyurmuştuk.

Bu sayede evinize yaklaşırken klimanın açılmasından, oda sıcaklığını ayarlamaya kadar yüzlerce farklı komutı otomobilin içerisinden vermek mümkün olacak.

Yerli otomobil tanıtıldı! İşte tüm özellikleri

Yerli otomobil yıllar süren bekleyişin sonunda tanıtıldı. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından Gebze’deki etkinlikte tanıtıldı! İşte yerli otomobil özellikleri ve yerli otomobil fiyatı!

Yerli otomobilin yetenekleri neler olacak?

Türkiye’nin Otomobili, Twitter hesabında bir tanıtım videosu yayınlandı. TOGG’un “Otomobili; sizi dinleyen, sizi öğrenen, sizinle bütünleşen, bu sayede hayatınızı kolaylaştıran yeni nesil akıllı bir mobilite cihazına dönüştürüyoruz.” ifadelerinin kullanıldığı paylaşımda yerli otomobildeki asistanın yetenekleri anlatılıyor.

Videoda asistanın araca bindiğinizde toplantılarınızı hatırlatabileceğinden ve gitmek istediğiniz yer için yol tarihi yapabildiğinden bahsediliyor. Buna ek olarak şarj durumu ve özel günler hakkında bilgi verebilen asistan, evden ayrıldığınızda ışıkların ve cihazların kapatılması gibi işlemleri otomatik gerçekleştirebilecek.

Tabi, bu yeteneklerin kazanılması yıllar sürecek gibi görünüyor. Zira, videodaki kadar kapsamlı bir asistana sahip olan herhangi bir araç şu anda yok. Şimdi, sözü daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

Otomobili; sizi dinleyen, sizi öğrenen, sizinle bütünleşen, bu sayede hayatınızı kolaylaştıran yeni nesil akıllı bir mobilite cihazına dönüştürüyoruz.

İşte bu yüzden #TürkiyeninOtomobili bir otomobilden daha fazlası…#TOGG#GeleceğinMobilitePlatformu pic.twitter.com/DY1z0fAVT6

— Türkiye’nin Otomobili (@TOGG2022) 13 Ocak 2020

https://shiftdelete.net/togg-yerli-otomobilin-yetenekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri