Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tesla oyunlar konusunda kendini geliştirmeye devam ediyor!

  • 02 Haziran 2019
  • 52 kez görüntülendi.
Tesla oyunlar konusunda kendini geliştirmeye devam ediyor!

Tesla, araçlarının içindeki ekranlarında bazı atari oyunlarına yer vermesiyle dikkat çekmişti. Araç otonom modundayken sürücünün oynaması için yüklenen oyunlara, şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Tesla Cuphead oyununu da artık ekranlarında oynatacak. İşte Tesla oyunlar ile ilgi gelişmeler!

Otonom Tesla’da tuhaf video kaydı!

Yetişkin içeriği yapımcısı şirket, kendi kendine giden otonom Tesla Model 3’ün içinde bir yetişkin içeriği çekti. Konsept oldukça sevildi!

Tesla oyunlar üzerine ciddi çalışmalar yürütüyor!

Geçtiğimiz ay Elon Musk, Unity ve Unreal Engine şirketleriyle iş birliği yaptığını belirtmişti. Bu iş birliği dahilinde oyunlar, dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilmesinin yanı sıra direksiyondaki kontrol düğmelerinden de kontrol edilebilecek. Yani Tesla’daki oyunlar sanki PlayStation kollarıyla oynanıyormuş gibi oynanabilecek.

Şimdi Tesla oyunlar ile ilgili bir önemli gelişme de Cuphead oyunu oldu. Oyunun geliştiricisi ile çalışıldığı söylenen Cuphead oyunu, yakın zamanda Tesla ekranlarından oynanabilecek.

Tüm bu kat edilen ilerlemelere rağmen bazı sorunlar da mevcut. Elon Musk’a göre oyunlardaki en büyük sorun depolama alanı tarafında oluyor. Musk’a göre araçlardaki depolama alanı, bütün oyunları barındırmaya yetmeyecek. Dolayısıyla kullanıcılar, bazı oyunlar arasında seçim yapmak zorunda kalacak.

Tesla’nın oyunlar üstüne yaptığı geliştirmelerin ilerlediğimiz günlerde daha da artması bekleniyor. Tesla, bir otomobilin yanı sıra oyun makinesi olarak da kullanılabilir.

https://shiftdelete.net/tesla-arac-ici-ekranina-bir-oyun-daha-ekledi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri