Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Steam aile paylaşımı nasıl yapılır?

  • 08 Temmuz 2018
  • 134 kez görüntülendi.
Steam aile paylaşımı nasıl yapılır?

Eğer aynı bilgisayarda birden fazla kişi Steam kullanıcısıysa, veya ek (smurf) bir hesap açtıysanız, Steam aile paylaşımı sayesinde bir hesaptan bütün oyunlara erişim sağlayabilirsiniz.

Steam aile paylaşımı nasıl yapılır?

Steam Aile Kütüphanesi, aile üyelerinin ve misafirlerinin kendi Steam başarımlarını kazanıp, oyun ilerlemelerini Steam Cloud’a kaydederek birbirlerinin oyunlarını oynamasını sağlar hatta arkadaşınızın Steam kütüphanesinde yeterli oyun yoksa ona da erişim hakkı sağlayarak oyun keyfini yaşamasına izin verebilirsiniz. Bunların hepsi, paylaşılan bir bilgisayar ve kullanıcılara yetki vererek etkinleştirilebilir.

Steam Aile Kütüphanesi Paylaşımını etkinleştirmek için, öncelikle Steam üzerinden, Steam > Ayarlar > Hesap adımlarını izleyerek Steam Guard’ın devrede olduğundan emin olmalısınız.

Daha sonra, Ayarlar > Aile (ya da Geniş Ekran modundaysanız, Ayarlar > Aile Kütüphanesi Paylaşımı) sekmesine gelerek belli bilgisayar ve kullanıcılara paylaşım için yetki vermek üzere paylaşım özelliğini etkinleştirin.

Veya kendinize ek bir hesap açtıysanız. Oyundan oyuna hesap değiştirmekle uğraşmamak için, bilgisayarınızda yüklü olduğu gözüken ama ek hesabınızda olmayan bir oyunu açmaya çalışarak birincil hesabınızın mail adresine erişim talebi gönderebilirsiniz.

Steam hesap değeri nereden öğrenilir?

Bilindiği üzere Steam üzerinde Dolar kuru 2 Türk lirasının altında sabitlenmiş durumda, bu durum göz önünde bulundurulduğunda Steam hesabını Dolar veya Euro üzerinden satmak oldukça karlı olcaktır. Peki bu Steam hesap değeri nereden öğrenilir?

Bu talebi onayladığınız taktirde birincil hesabınızdaki bütün oyunlara ikincil hesabınızdan da erişim hakkı sağlamış olacaksınız.

 

https://shiftdelete.net/steam-aile-paylasimi-nasil-yapilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri