Samsung Android 10 güncellemesi için tarih belli oldu

  • 18 Eylül 2019
  • 86 kez görüntülendi.
Samsung Android 10 güncellemesi için tarih belli oldu

Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modellerini tanıttıktan sonra bu modellerine odaklanan Samsung, en yeni Android güncellemesi için tarih verdi. Samsung Android 10 güncellemesi için ilk olarak beta programı başlatacak. Avrupa ve ABD için programın başlayacağı tarih açıklandı.

En hızlı Android telefon bir kez daha değişti!

Yüzde 99.6 ekran / kasa oranı ile adeta rakip tanımayan Vivo NEX 3 söz konusu performans olduğunda da liderliği koruyor. Vivo NEX 3 AnTuTu performans testinde rakip tanımıyor.

Samsung Android 10 güncellemesi için tarih

SamMobile tarafından yayınlanan bilgiye göre, Samsung Android 10 güncellemesi için beta programını 10 Ekim günü başlatacak. Avrupa ve ABD’deki kullanılara sunulacak olan beta programın ardından güncelleme, diğer ülkelere de dağıtılacak.

Hatırlatayacak olursanız, Güney Koreli telefon üreticisi Android 9 beta programını da geçen yıl kasım ayında başlatmıştı. Bu yıl da benzer bir zaman çizelgesinin söz konusu olduğu söyleniyor.

Android 9 güncellemesi Galaxy S8+ ve sonrasında çıkan telefonlar için yayınlanmıştı. Bu yıl da beklentiler, Android 10 güncellemesinin Galaxy S9 ve üzerindeki modellere geleceği yönünde. Aynı zamanda amiral gemisi modeller de bu güncellemeden faydalanacak.

Son olarak hatırlatalım, Android 9 beta programının ardından nihai güncelleme 24 Aralık 2018’de Galaxy S9 modelinde yayınlanmıştı.

Ekim ayının ilk günleri ile birlikte yeni güncelleme ile ilgili daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Android 10 özellikleri

3 Eylül günü yayınlanan Android 10 güncellemesi ilk olarak Google Pixel ailesine geldi. Şu sıralar yalnızca Pixel ailesi için kullanıma açık olan Android 10 özellikleri ile ilgili detaylara baktığımızda ilk öne çıkan kuşkusuz karanlık mod oluyor. Ayrıca gezinme çubuğuna olan ihtiyacı ortadan kaldıran jest navigasyon sistemi de bu güncellemeyle birlikte kullanılara sunuldu.

Ekran kaydı ve akıllı yanıtlar gibi özellikler de yeni güncelleme ile gelen arasında yer aldı.

https://shiftdelete.net/samsung-android-10-guncellemesi-icin-tarih-belli-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri