iPhone X kılıfı iPhone X’in kendisinden pahalı olacak!

iPhone X çıkış tarihi yaklaştıkça cihaz için yepyeni iPhone X kılıfı içinde planlar başladı. GRAY tarafından üretilen kılıflar ise resmen can yakıyor!

  • 02 Ekim 2017
  • 262 kez görüntülendi.
iPhone X kılıfı iPhone X’in kendisinden pahalı olacak!

iPhone X kılıfı satın almadan yeni modelleri kullanmak biraz yürek isteyecek. Apple’ın uzun zaman sonra yaptığı büyük tasarım değişikliği ve yeni teknolojileri ile dikkat çeken cihaz, Kasım ayında kullancılarla buluşacak. Oldukça hassas bir yapıya sahip olduğu ilk bakışta anlaşılan cihaz için telefon kılıfları şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

iPhone X kılıfı 4.500 TL değerinde

Singapur‘da lüks ürünleri ile dikkat çeken GRAY firması, Apple’ın 10. yıla özel iPhone modeli için yepyeni bir kılıf geliştirdi. Üstelik bu kılıf o kadar özel bir fiyata sahip ki, kendisi cihazdan bile pahalıya satışa sunuluyor.

Yekpare askeri sınıf titanyum bloğundan üretilen bu kılıf, özel bir tasarımla birleşerek son haline getirilmiş. GRAY zanaatkarları tarafından alevle işlenen bu iPhone X kılıfları, farklı açılardan ayrı renklerde görülmeleri için ek işlemlerden geçmiş.

Son derece güçlü bir koruma sağlayacak olan bu kılıflar üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Kılıfların fiyatları ise 645 dolardan başlarken, en özel sürüm olan Advent Aurora 1.295 dolardan satılacak.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/iphone-x-kilifi-telefondan-pahali

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri