Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Instagram Windows 10 Mobile’dan kaldırıldı

Windows 10 Mobile, sahip olduğu önemli uygulamalardan birisini daha kaybetti. Instagram Windows 10 Mobile’dan kaldırıldı.

  • 17 Nisan 2018
  • 83 kez görüntülendi.
Instagram Windows 10 Mobile’dan kaldırıldı

Pazar genelinde elde ettiği başarısızlığın sonucunda Microsoft tarafından ölüme terkedilen Windows 10 Mobile işletim sistemi, mağazasında sahip olduğu önemli uygulamalardan birisini kaybetti. Instagram Windows 10 Mobile’dan kaldırıldı.

Son güncelleme ile Instagram Windows 10 Mobile’a veda etti

Windows 10 Mobile için yayınlanan Instagram güncellemesi, en son yayınlanan 30.1569.12133.0 güncellemesi ile birlikte veda etti. Bir takım yeni özellikler getiren güncelleme ile birlikte bu işletim sistemini kullanan mobil kullanıcılar Microsoft’un mağazası üzerinden artık Instagram’ı indiremeyecek. 

Instagram’ın masaüstü Windows 10 uygulaması ise hayatına devam ediyor.

Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip olan kullanıcılar Instagrama erişmek için Microsoft Edge web tarayıcısından instagram.com adresini ziyaret ederek uygulamada bulunan bir çok işlevi kullanabilecekler.

Kullanıcılar, Instagram gelsin diye çok uğraşmıştı

Uzun bir süre boyunca Windows Mobile işletim sistemi kullanıcıları, Instagram uygulamasının telefonlarına gelmesi için büyük bir uğraş sarf etmişlerdi. Windows Mobile’ın yaşadığı uygulama azlığı sıkıntısına, Instagram örnek gösterilen uygulamalardan birisiydi.

Ancak Mart 2016’da Instagram, ilk beta sürümünü kullanıcılarla paylaşarak müjdeyi vermiş ve uygulamasını bu platforma çıkartmaya başlamıştı.

Lakin Instagram’ın Windows Mobile macerası, çokta uzun sürmeyerek noktalandı.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/instagram-windows-10-mobile-kaldirildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik