Galaxy S8 kamera güncellemesi yayınlandı!

  • 31 Mart 2019
  • 129 kez görüntülendi.
Galaxy S8 kamera güncellemesi yayınlandı!

Samsung, 2017 yılının Nisan ayında kullanıcılar ile buluşturduğu Galaxy S8+ için yeni bir güncelleme daha yayınladı. Bu güncellemenin dikkat çeken noktası ise Galaxy S8 için iki hafta içerisinde yayınlanan ikinci güncelleme olması.

SM-G950F model numaralı Galaxy S8 geçtiğimiz ay Android Pie güncellemesini almıştı. Bundan iki hafta önce ( 18 Mart 2019 tarihinde ) yeni bir güncelleme daha yayınlayan Samsung, Mart ayı güvenlik yamalarını cihaz ile buluşturdu.

Galaxy S8 Android Pie güncellemesi Türkiye’de!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için Android Pie güncellemesini bekleyenler için müjdeli haber bu sabah saatlerinde geldi. Galaxy S8 Android Pie güncellemesi ülkemizde de dağıtılmaya başlandı.

Galaxy S8 kamera güncellemesi aldı!

Aradan iki hafta geçmeden yeni bir güncelleme yayınlandı. G950FXXU4DSCB sürüm numaralı güncellemenin notlarında ” Güvenlik yaması güncellemesi ” ifadesine yer verilirken, Mart güvenlik yamaları kullanılmaya devam ediliyor.

Güncellemenin sevindirici noktası ise notlarda yer alan ” Kamera uygulamasının dengesi iyileştirildi. ” ifadesi. Tabi, Samsung’un bu güncelleme ile kamera üzerinde ne tür bir değişik yaptığına dair detaylı bilgi sunulmuyor.

Güncellemenin tüm cihazlara ulaşması biraz zaman alabilir. İki yaşındaki Galaxy S8 serisi Android Pie güncellemesi sayesinde yeni One UI arayüzüne kavuştu. Bu sayede Galaxy S10 gibi yeni nesil modeller ile benzer bir arayüze kavuştu.

https://shiftdelete.net/galaxy-s8-kamera-guncellemesi-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri