Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik

  • 24 Haziran 2019
  • 141 kez görüntülendi.
Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik

Samsung Galaxy S10 ailesi Haziran 2019 güvenlik güncellemesini almaya başladı. Galaxy S10 güncellemesi ile birlikte kameraya yeni özellik de ekleniyor. İlk olarak Hong Kong ve Çin gibi Uzak Doğu ülkelerinde dağıtılmaya başlayan güncelleme Avrupa sınırlarına da giriş yaptı.

Galaxy Note 10 ile ilgili bir detay daha ortaya çıktı

Galaxy Note 10 modeli için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Bu iddialara göre Galaxy Note 10 MicroSD kart girişine sahip olmayacak. İşte Galaxy Note 10 MicroSD girişi hakkında detaylar!

Galaxy S10 güncellemesi ile QR tarayıcı geliyor

Galaxy S10 güncellemesi Exynos modelleri için eldi. Uzak Doğu ülkelerinin ardından güncellemenin Avrupa’daki ilk adreslerinden biri İsviçre oldu. Yeni güvenlik güncellemesi, güvenlik iyileştirmeleriyle birlikte kameraya da yeni özellik kazandırdı. Artık Galaxy S10 kamerasında QR kod tarayıcı da olacak.

Galaxy S9, Galaxy Note 9 ve Galaxy S10 gibi modeller yakın zamanda aldıkları güncellemeyle yeni Gece Modu özelliğine kavuşmuştu. Galaxy S10 ailesi yeni güncellemeyle kamerasına QR kod tarayıcısını da eklemiş oldu. Güvenlik güncellemesinin bir parçası olan yeni özellik Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ kullanıcılarının üçüncü parti uygulamalara olan ihtiyacını ortayan kaldırıyor. Artık QR kod için farklı bir uygulama indirmeye ya da Bixby Vision kullanmaya gerek kalmayacak.

QR tarayıcısına hızlı geçişin sağlanması için, tarayıcının kısayolu bildirim çekmecesinde yer alacak. Burada dokunur dokunmaz kamera uygulaması açılacak.

Aslında bu son yenilik telefonlara önemli bir işlevsellik kattığını söyleyemeyiz. Ancak, her güncellemeden de büyük işlevsel yenilikle beklemek tabii ki doğru olmaz. Son güncellemeyi de bu kapsamda değerlendirebiliriz. Galaxy S10 güncellemesi QR tarayıcı dışında başka bir yenilik sunmuyor.

G97*FXXU2ASF3 güncellemesi ilerleyen günlerde daha fazla ülkeye yayılacak.

https://shiftdelete.net/galaxy-s10-guncellemesi-ile-kameraya-yeni-ozellik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri